
Chance Liga · Česko
Mlada Boleslav: forma a statistiky
Forma VPPVP
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Teplice | 1:0 | V |
| 10.14 | V Bohemians 1905 | 1:0 | P |
| 10.10 | V Plzen | 3:0 | P |
| 09.19 | D Zbrojovka Brno | 2:0 | V |
| 09.12 | V Slovan Liberec | 3:0 | P |
| 09.06 | D Baník Ostrava | 4:0 | V |
| 08.22 | D Slovácko | 2:1 | V |
| 08.15 | V Pardubice | 1:1 | R |
| 08.08 | D Sparta Praha | 2:0 | V |
| 08.02 | V Sigma Olomouc | 2:2 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 6 | 2 | 3 | 18:13 |
| Doma | 5 | 5 | 0 | 0 | 11:1 |
| Venku | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:12 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 gólu | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Oba týmy skórují | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Čisté konto | 36% (4/11) | 80% (4/5) | 0% (0/6) |
| Nedal gól | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Výhry | 55% (6/11) | 100% (5/5) | 17% (1/6) |
| Remízy | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Gól v 1. poločase | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Gól ve 2. poločase | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 18% (2/11) | 40% (2/5) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 18% (2/11) | 40% (2/5) | 0% (0/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 7,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 8,5 rohu | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 9,5 rohu | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 10,5 rohu | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 11,5 rohu | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Over 12,5 rohu | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martin Králik Obr | 11 | 1000 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Ondrej Karafiat Obr | 11 | 981 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Matěj Hybš Obr | 11 | 979 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| Jiří Floder Bra | 10 | 910 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Jan Zíka Zál | 11 | 903 | 1 | 0 | 10 | 5 | 12 | 1 | 0 |
| Daniel Langhamer Zál | 11 | 889 | 1 | 2 | 15 | 7 | 14 | 1 | 0 |
| Solomon John Zál | 11 | 832 | 3 | 3 | 22 | 11 | 11 | 2 | 0 |
| Jiří Klíma Úto | 11 | 748 | 4 | 1 | 11 | 5 | 13 | 2 | 0 |
| Martin Šubert Zál | 11 | 736 | 6 | 1 | 17 | 13 | 7 | 3 | 0 |
| Denis Donát Obr | 10 | 623 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| David Kozel Zál | 8 | 595 | 1 | 1 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Josef Kolářík Zál | 11 | 450 | 1 | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Filip Matoušek Obr | 6 | 433 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 3 | 0 |
| Filip Špatenka Úto | 7 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Lukáš Letenay Úto | 6 | 132 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Jan Buryan Úto | 9 | 116 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Roman Macek Zál | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| V. Vorel Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matěj Zachoval Obr | 5 | 82 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| M. Havran Zál | 4 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Dominik Mareš Obr | 3 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| David Pech Zál | 2 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam Kadlec Obr | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel Grygar Zál | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |