
Ekstraklasa · Polsko
Zagłębie Lubin: forma a statistiky
Forma VPPVV
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Jagiellonia Białystok | 1:0 | V |
| 10.10 | V Cracovia | 3:1 | P |
| 09.20 | D Wisła Płock | 0:2 | P |
| 09.15 | V Raków Częstochowa | 2:3 | V |
| 09.12 | D GKS Katowice | 2:1 | V |
| 09.07 | V Wieczysta Kraków | 1:1 | R |
| 08.29 | D Pogoń Szczecin | 0:0 | R |
| 08.23 | V Radomiak Radom | 0:0 | R |
| 08.15 | D Śląsk Wrocław | 2:1 | V |
| 08.02 | V Legia Warszawa | 3:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 5 | 3 | 3 | 13:13 |
| Doma | 6 | 4 | 1 | 1 | 7:4 |
| Venku | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 27% (3/11) | 0% (0/6) | 60% (3/5) |
| Oba týmy skórují | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Čisté konto | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Výhry | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Remízy | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 8,5 rohu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Kocaba Zál | 11 | 989 | 1 | 0 | 5 | 1 | 15 | 2 | 0 |
| Aleks Ławniczak Obr | 11 | 982 | 2 | 0 | 16 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| Marcel Regula Úto | 11 | 981 | 2 | 0 | 28 | 12 | 26 | 2 | 0 |
| Zlatan Alomerović Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Michał Nalepa Obr | 9 | 810 | 1 | 1 | 11 | 5 | 9 | 2 | 0 |
| Roman Yakuba Obr | 8 | 675 | 0 | 2 | 3 | 0 | 8 | 2 | 0 |
| Damian Dąbrowski Zál | 9 | 669 | 0 | 0 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Mateusz Grzybek Zál | 8 | 559 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | 3 | 0 |
| Josip Ćorluka Zál | 8 | 556 | 1 | 2 | 4 | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Damian Michalski Obr | 11 | 521 | 1 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Filip Szymczak Úto | 10 | 510 | 0 | 0 | 9 | 3 | 13 | 2 | 0 |
| Sebastian Kerk Zál | 10 | 482 | 1 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| David Čolina Obr | 8 | 445 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 3 | 0 |
| Jakub Sypek Zál | 9 | 369 | 1 | 1 | 7 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Jakub Kolan Zál | 8 | 346 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Michalis Kosidis Úto | 7 | 260 | 1 | 0 | 7 | 4 | 6 | 1 | 0 |
| Kamil Nowogoński Zál | 5 | 205 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Mihael Mlinarić Úto | 6 | 188 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Igor Orlikowski Obr | 4 | 161 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Levente Szabó Úto | 3 | 111 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Szymon Łyczko Zál | 4 | 98 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jasmin Burić Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mateusz Dziewiatowski Zál | 3 | 63 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |