PropsyTypera
Ekstraklasa · Polsko

Motor Lublin: forma a statistiky

Forma VVRPP

Aktuální série

3
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17D Śląsk Wrocław3:2V
10.12V Radomiak Radom2:3V
09.19D Górnik Zabrze0:0R
09.11V Raków Częstochowa2:1P
09.05D Legia Warszawa2:3P
08.29D Piast Gliwice0:2P
08.22V Korona Kielce1:1R
08.16D GKS Katowice1:0V
08.08V Pogoń Szczecin3:1P
07.31D Jagiellonia Białystok1:2P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1133515:19
Doma62137:9
Venku51228:10

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu82% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Over 2,5 gólu64% (7/11)50% (3/6)80% (4/5)
Over 3,5 gólu45% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Oba týmy skórují73% (8/11)50% (3/6)100% (5/5)
Čisté konto18% (2/11)33% (2/6)0% (0/5)
Nedal gól18% (2/11)33% (2/6)0% (0/5)
Výhry27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Remízy27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Gól v 1. poločase73% (8/11)50% (3/6)100% (5/5)
Over 1,5 v 1. poločase36% (4/11)0% (0/6)80% (4/5)
Gól ve 2. poločase82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 1,5 ve 2. poločase55% (6/11)67% (4/6)40% (2/5)
Over 1,5 žluté karty91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 2,5 žluté karty82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 3,5 žluté karty64% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Over 4,5 žluté karty55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 5,5 žluté karty18% (2/11)0% (0/6)40% (2/5)
Over 6,5 žluté karty18% (2/11)0% (0/6)40% (2/5)
Over 7,5 žluté karty9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Fauly týmu Over 8,591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Fauly týmu Over 9,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly týmu Over 10,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly týmu Over 11,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly týmu Over 12,564% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Fauly týmu Over 13,555% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 20,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly v zápase Over 22,573% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Fauly v zápase Over 24,564% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 26,555% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 6,5 rohu64% (7/11)50% (3/6)80% (4/5)
Over 7,5 rohu55% (6/11)33% (2/6)80% (4/5)
Over 8,5 rohu27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Over 9,5 rohu27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Over 10,5 rohu27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Over 11,5 rohu9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Over 12,5 rohu0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Karol Czubak Úto119896039191610
Filip Luberecki Obr119870031810
Mbaye Ndiaye Zál11949232482020
Bartosz Bereszyński Obr108630031720
Marek Kristián Bartoš Obr1076100831530
Christopher Simon Zál1171320189820
Yacine Bourhane Zál97071143900
Mateusz Łęgowski Zál1061200721110
Fábio Ronaldo Zál115830086910
Gašper Tratnik Bra65400000000
Thomas Santos Obr84830030600
Kamil Lukoszek Obr94801142610
Ivo Rodrigues Zál646603311020
Mihai Popa Bra54500000000
Makan Aïko Zál114412184720
Tin Plavotić Obr73830020610
Paskal Meyer Obr113090020320
Rony Lopes Úto41880061100
Florian Haxha Zál5470000000
Dominik Gregorski Úto2170100000
Mateusz Posmyk Úto180010000
Alioune Tall Zál170000200