
Ekstraklasa · Polsko
Motor Lublin: forma a statistiky
Forma VVRPP
Aktuální série
3
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Śląsk Wrocław | 3:2 | V |
| 10.12 | V Radomiak Radom | 2:3 | V |
| 09.19 | D Górnik Zabrze | 0:0 | R |
| 09.11 | V Raków Częstochowa | 2:1 | P |
| 09.05 | D Legia Warszawa | 2:3 | P |
| 08.29 | D Piast Gliwice | 0:2 | P |
| 08.22 | V Korona Kielce | 1:1 | R |
| 08.16 | D GKS Katowice | 1:0 | V |
| 08.08 | V Pogoń Szczecin | 3:1 | P |
| 07.31 | D Jagiellonia Białystok | 1:2 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:19 |
| Doma | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 |
| Venku | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Oba týmy skórují | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Čisté konto | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Nedal gól | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Výhry | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Remízy | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 36% (4/11) | 0% (0/6) | 80% (4/5) |
| Gól ve 2. poločase | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 9,5 rohu | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 10,5 rohu | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 11,5 rohu | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karol Czubak Úto | 11 | 989 | 6 | 0 | 39 | 19 | 16 | 1 | 0 |
| Filip Luberecki Obr | 11 | 987 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Mbaye Ndiaye Zál | 11 | 949 | 2 | 3 | 24 | 8 | 20 | 2 | 0 |
| Bartosz Bereszyński Obr | 10 | 863 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 2 | 0 |
| Marek Kristián Bartoš Obr | 10 | 761 | 0 | 0 | 8 | 3 | 15 | 3 | 0 |
| Christopher Simon Zál | 11 | 713 | 2 | 0 | 18 | 9 | 8 | 2 | 0 |
| Yacine Bourhane Zál | 9 | 707 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| Mateusz Łęgowski Zál | 10 | 612 | 0 | 0 | 7 | 2 | 11 | 1 | 0 |
| Fábio Ronaldo Zál | 11 | 583 | 0 | 0 | 8 | 6 | 9 | 1 | 0 |
| Gašper Tratnik Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thomas Santos Obr | 8 | 483 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Kamil Lukoszek Obr | 9 | 480 | 1 | 1 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Ivo Rodrigues Zál | 6 | 466 | 0 | 3 | 3 | 1 | 10 | 2 | 0 |
| Mihai Popa Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Makan Aïko Zál | 11 | 441 | 2 | 1 | 8 | 4 | 7 | 2 | 0 |
| Tin Plavotić Obr | 7 | 383 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Paskal Meyer Obr | 11 | 309 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Rony Lopes Úto | 4 | 188 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Florian Haxha Zál | 5 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dominik Gregorski Úto | 2 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mateusz Posmyk Úto | 1 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alioune Tall Zál | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |