PropsyTypera
Europa League · Evropa

Ferencvarosi TC: forma a statistiky

Forma VV

Aktuální série

2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.15D Plzen2:1V
09.17V Celtic1:3V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem22005:2
Doma11002:1
Venku11003:1

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 gólu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 3,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Oba týmy skórují100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Čisté konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nedal gól0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Výhry100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Remízy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól v 1. poločase50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 1,5 v 1. poločase50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Gól ve 2. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 ve 2. poločase50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 1,5 žluté karty100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 žluté karty50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 3,5 žluté karty50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 4,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 5,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 6,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 7,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 8,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 9,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 10,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 11,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 12,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 13,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 20,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 22,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 24,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 26,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 6,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 7,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 8,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 9,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 10,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 11,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 12,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
T. Raemaekers Obr43600000610
Cadu Zál43590100500
M. Corbu Zál43591071500
K. Zachariassen Zál435832104300
M. Gómez Obr43510022300
A. Osváth Zál43150042320
B. Yusuf Úto42891241400
Á. Nagy Zál31870010200
D. Dibusz Bra21800000000
L. Joseph Úto21772073200
G. Kanichowsky Zál21520051100
J. Levi Zál41170010110
D. Arzani Zál31111032200
P. Rommens Zál1900000000
Á. Varga Bra1900000000
Dániel István Radnóti Bra1900000000
K. Lisztes Úto3850030200
V. Birmančević Zál1840122100
C. O'Dowda Zál4710100100
Á. Bagi Úto1710010100
O. Nagy Obr2460000200
G. Zohoré Obr190000000
H. Maïga Zál160000010
Aleksandar Ćirković Úto110000000
Kenan Kodro Úto110000000