PropsyTypera
Europa League · Europa

Ferencvarosi TC: forma i statystyki

Forma ZZ

Aktualne serie

2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
15.10U Plzen2:1Z
17.09N Celtic1:3Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem22005:2
U siebie11002:1
Na wyjeździe11003:1

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3,5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Obie drużyny strzelą100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 1,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 3,5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 4,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 5,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 11,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 12,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 13,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 20,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 6,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 9,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 10,5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 11,5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 12,5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
T. Raemaekers Obr43600000610
Cadu Pom43590100500
M. Corbu Pom43591071500
K. Zachariassen Pom435832104300
M. Gómez Obr43510022300
A. Osváth Pom43150042320
B. Yusuf Nap42891241400
Á. Nagy Pom31870010200
D. Dibusz Bra21800000000
L. Joseph Nap21772073200
G. Kanichowsky Pom21520051100
J. Levi Pom41170010110
D. Arzani Pom31111032200
P. Rommens Pom1900000000
Á. Varga Bra1900000000
Dániel István Radnóti Bra1900000000
K. Lisztes Nap3850030200
V. Birmančević Pom1840122100
C. O'Dowda Pom4710100100
Á. Bagi Nap1710010100
O. Nagy Obr2460000200
G. Zohoré Obr190000000
H. Maïga Pom160000010
Aleksandar Ćirković Nap110000000
Kenan Kodro Nap110000000