PropsyTypera
Ligue 1 · Francie

Paris Saint Germain: forma a statistiky

Forma VVVVP

Aktuální série

4
bez porážky
4
výher v řadě
0
proher v řadě
7
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17V Strasbourg1:3V
10.10D Le Mans3:1V
09.20V Marseille1:2V
09.13V Stade Brestois 290:1V
09.04D Monaco1:2P
08.28V Lille2:2R
08.23V Rennes2:2R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem742114:9
Doma21014:3
Venku532010:6

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu86% (6/7)100% (2/2)80% (4/5)
Over 2,5 gólu86% (6/7)100% (2/2)80% (4/5)
Over 3,5 gólu57% (4/7)50% (1/2)60% (3/5)
Oba týmy skórují86% (6/7)100% (2/2)80% (4/5)
Čisté konto14% (1/7)0% (0/2)20% (1/5)
Nedal gól0% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Výhry57% (4/7)50% (1/2)60% (3/5)
Remízy29% (2/7)0% (0/2)40% (2/5)
Gól v 1. poločase86% (6/7)100% (2/2)80% (4/5)
Over 1,5 v 1. poločase14% (1/7)0% (0/2)20% (1/5)
Gól ve 2. poločase86% (6/7)100% (2/2)80% (4/5)
Over 1,5 ve 2. poločase86% (6/7)100% (2/2)80% (4/5)
Over 1,5 žluté karty100% (7/7)100% (2/2)100% (5/5)
Over 2,5 žluté karty71% (5/7)50% (1/2)80% (4/5)
Over 3,5 žluté karty43% (3/7)50% (1/2)40% (2/5)
Over 4,5 žluté karty29% (2/7)50% (1/2)20% (1/5)
Over 5,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Over 6,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Over 7,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly týmu Over 8,514% (1/7)50% (1/2)0% (0/5)
Fauly týmu Over 9,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly týmu Over 10,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly týmu Over 11,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly týmu Over 12,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly týmu Over 13,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly v zápase Over 20,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly v zápase Over 22,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly v zápase Over 24,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Fauly v zápase Over 26,50% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Over 6,5 rohu57% (4/7)50% (1/2)60% (3/5)
Over 7,5 rohu57% (4/7)50% (1/2)60% (3/5)
Over 8,5 rohu43% (3/7)0% (0/2)60% (3/5)
Over 9,5 rohu29% (2/7)0% (0/2)40% (2/5)
Over 10,5 rohu0% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Over 11,5 rohu0% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)
Over 12,5 rohu0% (0/7)0% (0/2)0% (0/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Matvey Safonov Bra76300000000
Warren Zaïre-Emery Obr75030141200
Vitinha Zál74961183310
João Neves Zál64510094600
Marquinhos Obr54503044410
Willian Pacho Obr54500010100
Ferran Torres Úto743241116100
Achraf Hakimi Obr640800102010
Maghnes Akliouche Zál74061064600
Khvicha Kvaratskhelia Úto737711136200
Désiré Doué Úto735511147600
Fabián Ruiz Zál63260263210
Lucas Hernández Obr42960010110
Ousmane Dembélé Úto523812155000
Nuno Mendes Obr32140032210
Lucas Beraldo Zál52081031000
I. Zabarnyi Obr21801011100
Mika Godts Úto61770131200
Lucas Digne Obr31610030000
Dro Fernández Zál51510011110
Senny Mayulu Zál1180000100