PropsyTypera
Francie

Ligue 1: statistiky a forma

Tipy dne →

Liga v číslech

Na základě 62 odehraných zápasů této sezony.

3.05
gólů na zápas
79%
Over 1.5
63%
Over 2.5
39%
Over 3.5
63%
oba skórují
44%
výhry domácích
24%
remízy
32%
výhry hostů

Dnešní zápasy

V každém sloupci: domácí | hosté, v této sezoně. Po zápase: ✓ / ✗ zda vyšlo Over 2.5 a BTTS, u karet a rohů jejich počet v tomto zápase.

15:00Konec 2:5Angers vs Marseille
Over 2.5
57% | 57%
✓
BTTS
57% | 43%
✓
Karty
3.1 | 3.7
2
Rohy
12.1 | 8.9
7
17:15Konec 1:3Le Havre vs Auxerre
Over 2.5
43% | 86%
✓
BTTS
57% | 86%
✓
Karty
3.1 | 3.1
3
Rohy
10.6 | 13.1
11
17:15Konec 1:0Lorient vs Monaco
Over 2.5
43% | 43%
✗
BTTS
43% | 57%
✗
Karty
3.6 | 3.6
6
Rohy
8.1 | 9
7
17:15Konec 4:3Paris FC vs Rennes
Over 2.5
57% | 86%
✓
BTTS
43% | 71%
✓
Karty
3.9 | 4.7
7
Rohy
7.4 | 12.1
7
20:45Lyon vs Nice
Over 2.5
50% | 50%
BTTS
50% | 50%
Karty
3.3 | 2.3
Rohy
10.7 | 8.5

Rozhodčí

Průměr žlutých karet v zápasech každého rozhodčího a jak často zápas překročil 3,5, 4,5 a 5,5 karty. Rozhodčí s méně než 3 zápasy jsou vynecháni. Průměr ligy: 3.34.

RozhodčíZápasyŽluté/zápasOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dnes
Bastein Dechepy44.75100%25%25%
Hakim Ben el Hadj44.50100%50%0%
Jerome Brisard44.0050%50%25%
Marc Bollengier33.6733%33%33%
Mathieu Vernice43.5050%50%25%
Jeremy Stinat53.4060%40%0%
Willy Delajod53.4060%0%0%
Jeremie Pignard43.2550%25%0%
Ruddy Buquet43.2550%0%0%
Eric Wattellier53.0020%20%0%
Guillaume Paradis43.0025%25%0%
Francois Letexier33.0033%33%0%
Clement Turpin32.330%0%0%
Romain Lissorgue32.3333%33%0%
Aurelien Petit32.000%0%0%

Jsou to údaje z odehraných zápasů: rozhodčí sám o výsledku nerozhoduje a vzorek bývá malý.

Lídři ligy

Hráči, kteří v této sezoně hrají v této lize.

Góly

  1. 1. Esteban Lepaul Rennes7
  2. 2. Lassine Sinayoko Paris FC6
  3. 3. Amine Gouiri Marseille5
  4. 4. Casper Tengstedt Toulouse5
  5. 5. Louis Mafouta Le Mans4
  6. 6. Kamory Doumbia Stade Brestois 294
  7. 7. Cameron Archer Auxerre4
  8. 8. Ferran Torres Paris Saint Germain4
  9. 9. Paris Brunner Monaco4
  10. 10. Florian Thauvin Lens3

Asistence

  1. 1. Florian Thauvin Lens6
  2. 2. Cristian Cásseres Jr. Toulouse5
  3. 3. Aleksandr Golovin Monaco3
  4. 4. Lassine Sinayoko Paris FC3
  5. 5. Pavel Šulc Lyon3
  6. 6. Panos Katseris Lorient3
  7. 7. Emerson Marseille2
  8. 8. Gessime Yassine Strasbourg2
  9. 9. Joris Chotard Stade Brestois 292
  10. 10. Danny Namaso Auxerre2

Střely

  1. 1. Esteban Lepaul Rennes27
  2. 2. Ally Samatta Le Havre26
  3. 3. Lassine Sinayoko Paris FC21
  4. 4. Pathé Mboup Stade Brestois 2919
  5. 5. Ludovic Ajorque Stade Brestois 2916
  6. 6. Casper Tengstedt Toulouse16
  7. 7. Florian Thauvin Lens15
  8. 8. Louis Mafouta Le Mans15
  9. 9. Ousmane Dembélé Paris Saint Germain15
  10. 10. Amine Gouiri Marseille14

Střely na 90 minut (min. 450 minut)

  1. 1. Esteban Lepaul Rennes4.5
  2. 2. Ally Samatta Le Havre3.8
  3. 3. Lassine Sinayoko Paris FC3.1
  4. 4. Pathé Mboup Stade Brestois 293.1
  5. 5. Luca Koleosho Paris FC2.5
  6. 6. Igor Paixão Marseille2.4
  7. 7. Ludovic Ajorque Stade Brestois 292.3
  8. 8. Louis Mafouta Le Mans2.3
  9. 9. Pablo Pagis Paris FC2.2
  10. 10. Florian Thauvin Lens2.2

Karty (červená = 2)

  1. 1. Timothy Weah Marseille5
  2. 2. Souleymane Sagnan Lens4
  3. 3. Michel Diaz Estac Troyes3
  4. 4. Nazinho Monaco3
  5. 5. Aleksandr Golovin Monaco3
  6. 6. Kamory Doumbia Stade Brestois 293
  7. 7. Ayumu Seko Le Havre3
  8. 8. Jordan Lefort Angers3
  9. 9. Adrien Thomasson Rennes3
  10. 10. Hamari Traoré Paris FC3

Fauly

  1. 1. Pathé Mboup Stade Brestois 2922
  2. 2. Ludovic Ajorque Stade Brestois 2919
  3. 3. Amir Richardson Le Havre15
  4. 4. Kévin Danois Auxerre14
  5. 5. Cristian Cásseres Jr. Toulouse14
  6. 6. Simon Ebonog Le Havre14
  7. 7. Przemysław Frankowski Rennes14
  8. 8. Karim Dermane Estac Troyes14
  9. 9. Gessime Yassine Strasbourg12
  10. 10. Vanderson Monaco12

Nejlepší týmy

Nejčastěji Over 2,5

  1. 1Auxerre 86% (6/7)
  2. 2Le Mans 86% (6/7)
  3. 3Lens 86% (6/7)

Nejčastěji oba skórují

  1. 1Auxerre 86% (6/7)
  2. 2Le Mans 86% (6/7)
  3. 3Lens 86% (6/7)

Nejvíc čistých kont

  1. 1Lille 57% (4/7)
  2. 2Lorient 57% (4/7)
  3. 3Lyon 50% (3/6)

Nejdelší série

Bez porážky

  1. 1Paris Saint Germain 4 zápasů
  2. 2Toulouse 4 zápasů
  3. 3Lens 2 zápasů

Výhry v řadě

  1. 1Paris Saint Germain 4 zápasů
  2. 2Lens 2 zápasů
  3. 3Lorient 2 zápasů

Prohry v řadě

  1. 1Estac Troyes 5 zápasů
  2. 2Le Havre 3 zápasů
  3. 3Strasbourg 3 zápasů

Statistické tabulky