
Ligue 2 · Francie
Red Star FC 93: forma a statistiky
Forma PVVVV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Saint Etienne | 0:1 | P |
| 10.10 | V Clermont Foot | 2:3 | V |
| 09.19 | V Guingamp | 1:3 | V |
| 09.14 | D Metz | 1:0 | V |
| 09.04 | V Laval | 1:2 | V |
| 08.29 | D Reims | 1:4 | P |
| 08.21 | V Boulogne | 1:1 | R |
| 08.14 | D Sochaux | 0:0 | R |
| 08.08 | V Nantes | 0:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:10 |
| Doma | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 |
| Venku | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Čisté konto | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 22% (2/9) | 50% (2/4) | 0% (0/5) |
| Výhry | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Remízy | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 78% (7/9) | 50% (2/4) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 78% (7/9) | 50% (2/4) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 67% (6/9) | 25% (1/4) | 100% (5/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 78% (7/9) | 50% (2/4) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 6,5 rohu | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Over 8,5 rohu | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaetan Poussin Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Dylan Durivaux Obr | 9 | 810 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Islamdine Halifa Zál | 9 | 724 | 0 | 2 | 10 | 4 | 9 | 2 | 0 |
| Damien Durand Zál | 9 | 718 | 5 | 0 | 21 | 12 | 3 | 1 | 0 |
| Elyaz Zidane Obr | 8 | 701 | 0 | 1 | 2 | 1 | 14 | 2 | 0 |
| Théo Magnin Obr | 9 | 676 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Matthieu Huard Obr | 9 | 670 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 1 | 0 |
| Kemo Cissé Zál | 9 | 598 | 0 | 0 | 12 | 6 | 11 | 1 | 0 |
| Kevin Cabral Úto | 7 | 560 | 1 | 2 | 16 | 7 | 12 | 1 | 0 |
| Saîf-Eddine Khaoui Zál | 9 | 514 | 1 | 1 | 9 | 2 | 9 | 2 | 0 |
| Jovany Ikanga Úto | 9 | 422 | 4 | 2 | 12 | 8 | 18 | 2 | 0 |
| Samuel Renel Zál | 7 | 391 | 1 | 1 | 4 | 3 | 5 | 1 | 0 |
| Josue Escartin Obr | 4 | 278 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Bradley Danger Obr | 5 | 240 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Ryad Hachem Zál | 3 | 225 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Godson Kyeremeh Úto | 5 | 191 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Cheick Konate Zál | 5 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Idrissa Sabaly Zál | 5 | 90 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Leonardo Buta Obr | 2 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Mahamadou Diawara Zál | 2 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 1 |
| Guillaume Trani Zál | 2 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| I. Despotovic Úto | 2 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Côme Bianay Balcot Obr | 1 | 23 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abdelsamad Hachem Úto | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |