
Ligue 2 · Francie
Montpellier: forma a statistiky
Forma VRVPR
Aktuální série
3
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
4
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.09 | D Grenoble | 2:0 | V |
| 09.18 | V Reims | 1:1 | R |
| 09.11 | D Pau FC | 1:0 | V |
| 09.05 | V Saint Etienne | 3:1 | P |
| 08.28 | D Boulogne | 0:0 | R |
| 08.21 | V Dunkerque | 0:1 | V |
| 08.14 | V Nancy | 0:1 | V |
| 08.08 | D Dijon | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 |
| Doma | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 |
| Venku | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 2,5 gólu | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 3,5 gólu | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Nedal gól | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Výhry | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Remízy | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 6,5 rohu | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 8,5 rohu | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 11,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |