PropsyTypera
Premier League · Anglie

Manchester City: forma a statistiky

Forma VVVVV

Aktuální série

7
bez porážky
7
výher v řadě
0
proher v řadě
7
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17D Ipswich3:2V
10.11V Liverpool0:3V
09.20D Sunderland5:3V
09.13V Manchester United0:1V
09.05D Coventry1:0V
08.28V Crystal Palace1:4V
08.23D Bournemouth2:1V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem770019:7
Doma440011:6
Venku33008:1

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 2,5 gólu71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 3,5 gólu43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Oba týmy skórují57% (4/7)75% (3/4)33% (1/3)
Čisté konto43% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Nedal gól0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Výhry100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Remízy0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Gól v 1. poločase71% (5/7)100% (4/4)33% (1/3)
Over 1,5 v 1. poločase29% (2/7)50% (2/4)0% (0/3)
Gól ve 2. poločase86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 1,5 ve 2. poločase71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 1,5 žluté karty86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 2,5 žluté karty86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 3,5 žluté karty14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Over 4,5 žluté karty14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Over 5,5 žluté karty14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Over 6,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Over 7,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Fauly týmu Over 8,571% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Fauly týmu Over 9,571% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Fauly týmu Over 10,557% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Fauly týmu Over 11,529% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Fauly týmu Over 12,529% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Fauly týmu Over 13,529% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Fauly v zápase Over 20,586% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Fauly v zápase Over 22,571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Fauly v zápase Over 24,543% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Fauly v zápase Over 26,543% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Over 6,5 rohu86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 7,5 rohu86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 8,5 rohu71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 9,5 rohu57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 10,5 rohu57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 11,5 rohu14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Over 12,5 rohu14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Gianluigi Donnarumma Bra76300000000
Rúben Dias Obr763000531000
Marc Guéhi Obr76301121500
Erling Haaland Úto7620802513600
Antoine Semenyo Zál75532364900
Elliot Anderson Zál75180161710
Joško Gvardiol Obr74881321520
Rayan Cherki Zál63954285510
Matheus Nunes Obr53790000100
Enzo Fernández Zál53681054610
Iliman Ndiaye Zál53530150400
Nico O'Reilly Obr62980041510
Phil Foden Zál52961262411
Abdukodir Khusanov Obr42830000210
Jérémy Doku Úto31261121200
Ayyoub Bouaddi Zál41220010210
Mateo Kovačić Zál3920100000
Rico Lewis Obr1570011100
Ryan McAidoo Úto2170010000
Allan Úto1100000000
Jack Grealish Zál180000100
Vitor Reis Obr110000000
Kaden Braithwaite Obr110000000