PropsyTypera
Anglie

Premier League: statistiky a forma

Tipy dne →

Liga v číslech

Na základě 69 odehraných zápasů této sezony.

2.88
gólů na zápas
75%
Over 1.5
54%
Over 2.5
35%
Over 3.5
52%
oba skórují
39%
výhry domácích
29%
remízy
32%
výhry hostů

Dnešní zápasy

V každém sloupci: domácí | hosté, v této sezoně. Po zápase: ✓ / ✗ zda vyšlo Over 2.5 a BTTS, u karet a rohů jejich počet v tomto zápase.

15:00Konec 2:0Bournemouth vs Sunderland
Over 2.5
57% | 29%
✗
BTTS
71% | 43%
✗
Karty
4.4 | 3.3
5
Rohy
8.6 | 8.6
8
15:00Konec 5:0Brighton vs Crystal Palace
Over 2.5
71% | 71%
✓
BTTS
29% | 57%
✗
Karty
3.4 | 3
3
Rohy
10.7 | 8.9
13
15:00Konec 1:1Leeds vs Manchester United
Over 2.5
29% | 29%
✗
BTTS
71% | 71%
✓
Karty
4.3 | 4.3
4
Rohy
8.1 | 9.7
5
17:30Konec 0:1Nottingham Forest vs Arsenal
Over 2.5
43% | 57%
✗
BTTS
43% | 29%
✗
Karty
4 | 4.3
2
Rohy
9.6 | 8.9
14

Rozhodčí

Průměr žlutých karet v zápasech každého rozhodčího a jak často zápas překročil 3,5, 4,5 a 5,5 karty. Rozhodčí s méně než 3 zápasy jsou vynecháni. Průměr ligy: 3.92.

RozhodčíZápasyŽluté/zápasOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dnes
Stuart Attwell46.50100%100%75%
Chris Kavanagh55.20100%80%40%
Craig Pawson45.00100%50%25%
John Brooks54.8080%80%40%
Jarred Gillett54.6060%40%40%
Paul Tierney44.0050%50%25%
Andy Madley34.0033%33%33%
Farai Hallam34.0033%33%33%
Peter Bankes43.7550%25%0%
Darren England53.6060%20%0%
Tony Harrington33.3367%33%33%
Samuel Barrott43.2550%25%25%
Robert Jones43.0025%25%0%
Michael Oliver62.6717%0%0%
Michael Salisbury32.330%0%0%
Thomas Bramall42.2525%25%0%

Jsou to údaje z odehraných zápasů: rozhodčí sám o výsledku nerozhoduje a vzorek bývá malý.

Lídři ligy

Hráči, kteří v této sezoně hrají v této lize.

Góly

  1. 1. Erling Haaland Manchester City8
  2. 2. João Pedro Chelsea5
  3. 3. Alexander Isak Liverpool5
  4. 4. Bryan Mbeumo Manchester United4
  5. 5. Morgan Rogers Chelsea4
  6. 6. Marcus Tavernier Bournemouth4
  7. 7. Rayan Cherki Manchester City4
  8. 8. Bruno Fernandes Manchester United3
  9. 9. Pascal Groß Brighton3
  10. 10. Dominic Calvert-Lewin Leeds3

Asistence

  1. 1. Pascal Groß Brighton4
  2. 2. Declan Rice Arsenal4
  3. 3. Evanilson Bournemouth4
  4. 4. Cole Palmer Chelsea3
  5. 5. Daichi Kamada Crystal Palace3
  6. 6. Antoine Semenyo Manchester City3
  7. 7. João Pedro Chelsea3
  8. 8. Joško Gvardiol Manchester City3
  9. 9. Cody Gakpo Liverpool3
  10. 10. Tarik Muharemović Leeds2

Střely

  1. 1. Erling Haaland Manchester City25
  2. 2. Cole Palmer Chelsea18
  3. 3. Rayan Bournemouth18
  4. 4. Yoane Wissa Newcastle18
  5. 5. Thierno Barry Everton18
  6. 6. Bryan Mbeumo Manchester United17
  7. 7. Diego Gómez Brighton17
  8. 8. Charalampos Kostoulas Brighton17
  9. 9. Igor Thiago Brentford16
  10. 10. Marcus Tavernier Bournemouth15

Střely na 90 minut (min. 450 minut)

  1. 1. Erling Haaland Manchester City3.6
  2. 2. Charalampos Kostoulas Brighton3.1
  3. 3. Alexander Isak Liverpool2.7
  4. 4. Thierno Barry Everton2.7
  5. 5. Dan Ndoye Nottingham Forest2.7
  6. 6. Yoane Wissa Newcastle2.7
  7. 7. Mohamed Belloumi Hull City2.6
  8. 8. Rayan Bournemouth2.6
  9. 9. Cole Palmer Chelsea2.6
  10. 10. Nicolas Jackson Aston Villa2.5

Karty (červená = 2)

  1. 1. Vitaly Janelt Brentford6
  2. 2. Abdul Fatawu Issahaku Ipswich6
  3. 3. Igor Thiago Brentford4
  4. 4. Reinildo Mandava Sunderland4
  5. 5. Matt Crooks Hull City4
  6. 6. João Gomes Aston Villa4
  7. 7. Ryan Gravenberch Liverpool4
  8. 8. António Silva Bournemouth3
  9. 9. Oli McBurnie Hull City3
  10. 10. Pascal Groß Brighton3

Fauly

  1. 1. Adrien Truffert Bournemouth15
  2. 2. Dominic Calvert-Lewin Leeds15
  3. 3. Anton Stach Leeds14
  4. 4. Florian Wirtz Liverpool14
  5. 5. Saša Lukić Ipswich14
  6. 6. Boubacar Kamara Aston Villa13
  7. 7. Igor Thiago Brentford13
  8. 8. Pascal Groß Brighton13
  9. 9. Yoane Wissa Newcastle13
  10. 10. Nico González Newcastle13

Nejlepší týmy

Nejčastěji Over 2,5

  1. 1Chelsea 86% (6/7)
  2. 2Brentford 71% (5/7)
  3. 3Brighton 71% (5/7)

Nejčastěji oba skórují

  1. 1Bournemouth 71% (5/7)
  2. 2Brentford 71% (5/7)
  3. 3Chelsea 71% (5/7)

Nejvíc čistých kont

  1. 1Brighton 71% (5/7)
  2. 2Arsenal 57% (4/7)
  3. 3Everton 43% (3/7)

Nejdelší série

Bez porážky

  1. 1Manchester City 7 zápasů
  2. 2Brighton 5 zápasů
  3. 3Aston Villa 3 zápasů

Výhry v řadě

  1. 1Manchester City 7 zápasů
  2. 2Brighton 4 zápasů
  3. 3Arsenal 2 zápasů

Prohry v řadě

  1. 1Sunderland 4 zápasů
  2. 2Nottingham Forest 3 zápasů
  3. 3Newcastle 2 zápasů

Statistické tabulky