PropsyTypera
2. Bundesliga · Niemcy

1. FC Heidenheim: forma i statystyki

Forma PRRZZ

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
17.10N VfL Wolfsburg3:1P
09.10U 1. FC Kaiserslautern0:0R
20.09N Arminia Bielefeld2:2R
13.09U Holstein Kiel1:0Z
06.09N SpVgg Greuther Fürth0:1Z
29.08U Dynamo Dresden5:3Z
15.08N Hertha BSC4:1P
08.08U VfL Osnabrück4:3Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem842215:15
U siebie431010:6
Na wyjeździe41125:9

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Powyżej 2,5 gola63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Powyżej 3,5 gola63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Obie drużyny strzelą63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Czyste konto38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Nie strzelił gola13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Zwycięstwa50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Remisy25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Gol w 1. połowie75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Gol w 2. połowie75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Powyżej 1,5 żółtej kartki88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Powyżej 2,5 żółtej kartki75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Powyżej 3,5 żółtej kartki38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Powyżej 4,5 żółtej kartki38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Powyżej 5,5 żółtej kartki13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Powyżej 6,5 żółtej kartki13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Faule drużyny powyżej 8,575% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Faule drużyny powyżej 9,550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Faule drużyny powyżej 10,538% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Faule drużyny powyżej 11,513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Faule drużyny powyżej 12,513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Faule drużyny powyżej 13,513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Faule w meczu powyżej 20,563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Faule w meczu powyżej 22,538% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Faule w meczu powyżej 24,513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Faule w meczu powyżej 26,513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Powyżej 6,5 rzutu rożnego100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Powyżej 7,5 rzutu rożnego100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Powyżej 8,5 rzutu rożnego88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Powyżej 9,5 rzutu rożnego75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Powyżej 10,5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Powyżej 11,5 rzutu rożnego50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Powyżej 12,5 rzutu rożnego50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Jonas Föhrenbach Obr87271122300
Jan Schöppner Pom87273185920
Patrick Mainka Obr86821062620
Michael Heule Obr65400192510
Thomas Dähne Bra65400000000
Marcel Costly Pom64931393200
Budu Zivzivadze Nap64613096400
Oualid Mhamdi Obr844510105720
Marnon Busch Obr64330121500
Mathias Honsak Pom84110162210
Alessandro Vogt Nap535300155500
Julian Niehues Pom634510126600
Mikkel Kaufmann Nap63140270610
Paul Hennrich Pom62891172210
Christian Conteh Nap62480052300
Tim Siersleben Obr51980000500
Marvin Pieringer Nap21871031400
Frank Feller Bra21870000000
Adrian Beck Pom21330031100
Luca Kerber Pom3960011320
Marko Zrilic Pom2570000000
Yannik Wagner Nap5570021000
Benedikt Gimber Obr1450010200
Maximilian Breunig Nap4441031100