
2. Bundesliga · Niemcy
Energie Cottbus: forma i statystyki
Forma RPRZR
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
6
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | U 1. FC Nürnberg | 1:1 | R |
| 10.10 | N SV Darmstadt 98 | 3:1 | P |
| 09.20 | U FC St. Pauli | 1:1 | R |
| 09.13 | N Karlsruher SC | 0:3 | Z |
| 09.05 | N VfL Wolfsburg | 4:4 | R |
| 08.29 | U SpVgg Greuther Fürth | 3:4 | P |
| 08.16 | N Arminia Bielefeld | 3:0 | P |
| 08.09 | U Hannover 96 | 3:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 2 | 3 | 3 | 16:17 |
| U siebie | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:7 |
| Na wyjeździe | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 gola | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 gola | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Remisy | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Gol w 2. połowie | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcel Lotka Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Luca Erlein Obr | 5 | 450 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| King Manu Obr | 5 | 442 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Henry Rorig Obr | 5 | 440 | 0 | 0 | 7 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Tolcay Ciğerci Pom | 5 | 434 | 1 | 1 | 13 | 5 | 7 | 3 | 0 |
| Lukas Michelbrink Pom | 5 | 422 | 1 | 1 | 7 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Justin Butler Nap | 5 | 378 | 4 | 0 | 12 | 8 | 6 | 1 | 0 |
| Axel Borgmann Obr | 4 | 325 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| Moritz Hannemann Pom | 5 | 323 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Lucas Copado Pom | 5 | 315 | 0 | 1 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Leonardo Bittencourt Pom | 5 | 309 | 0 | 1 | 4 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Christian Kinsombi Pom | 5 | 145 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Dominik Pelivan Pom | 5 | 141 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Fousseny Doumbia Obr | 5 | 121 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Dmytro Bogdanov Nap | 5 | 104 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Jannis Boziaris Pom | 3 | 78 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| L. Guwara Obr | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| T. Campulka Obr | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |