
2. Bundesliga · Niemcy
Karlsruher SC: forma i statystyki
Forma ZPPPR
Dziś o 13:30: Karlsruher SC vs SV Darmstadt 98
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U SV Darmstadt 98 | 4:0 | Z |
| 10.11 | N FC St. Pauli | 2:0 | P |
| 09.19 | U 1. FC Nürnberg | 0:1 | P |
| 09.13 | U Energie Cottbus | 0:3 | P |
| 09.04 | N Hannover 96 | 2:2 | R |
| 08.29 | U VfL Wolfsburg | 2:5 | P |
| 08.15 | N 1. FC Kaiserslautern | 0:0 | R |
| 08.08 | U Arminia Bielefeld | 2:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 |
| U siebie | 5 | 2 | 0 | 3 | 8:10 |
| Na wyjeździe | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 75% (6/8) | 80% (4/5) | 67% (2/3) |
| Over 2.5 gola | 63% (5/8) | 80% (4/5) | 33% (1/3) |
| Over 3.5 gola | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Obie drużyny strzelą | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Czyste konto | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Nie strzelił gola | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Zwycięstwa | 25% (2/8) | 40% (2/5) | 0% (0/3) |
| Remisy | 25% (2/8) | 0% (0/5) | 67% (2/3) |
| Gol w 1. połowie | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Gol w 2. połowie | 75% (6/8) | 80% (4/5) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (4/8) | 80% (4/5) | 0% (0/3) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 20% (1/5) | 67% (2/3) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 0% (0/5) | 67% (2/3) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 0% (0/5) | 67% (2/3) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 75% (6/8) | 80% (4/5) | 67% (2/3) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 80% (4/5) | 67% (2/3) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hans Christian Bernat Bra | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marcel Franke Obr | 4 | 360 | 0 | 0 | 7 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Marvin Wanitzek Pom | 4 | 360 | 1 | 2 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Shio Fukuda Nap | 4 | 360 | 1 | 1 | 7 | 4 | 7 | 0 | 0 |
| Christoph Kobald Obr | 4 | 323 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Deniz Ofli Obr | 4 | 294 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Danyal Zor Pom | 4 | 256 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Rafael Pinto Pedrosa Obr | 3 | 248 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Viktor Bergh Pom | 3 | 231 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Sandro Trémoulet Obr | 4 | 214 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Louey Ben Farhat Nap | 3 | 182 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Noel Eichinger Nap | 3 | 126 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Jason Ponente Nap | 4 | 120 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Lilian Egloff Pom | 3 | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Santeri Väänänen Pom | 3 | 98 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Tim Civeja Pom | 3 | 97 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| K. Wiethaup Pom | 2 | 88 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| S. Jung Obr | 2 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Davis Meyer Nap | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Héliton Obr | 1 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Paul Scholl Obr | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |