
2. Bundesliga · Niemcy
Eintracht Braunschweig: forma i statystyki
Forma PZPRP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N SpVgg Greuther Fürth | 2:0 | P |
| 10.09 | U Holstein Kiel | 1:0 | Z |
| 09.19 | N 1. FC Kaiserslautern | 1:0 | P |
| 09.12 | U Dynamo Dresden | 2:2 | R |
| 09.06 | N VfL Osnabrück | 3:1 | P |
| 08.28 | U Hertha BSC | 3:5 | P |
| 08.14 | U VfL Bochum | 0:1 | P |
| 08.08 | N 1. FC Magdeburg | 1:6 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 2 | 1 | 5 | 13:15 |
| U siebie | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 |
| Na wyjeździe | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Zwycięstwa | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Remisy | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Gol w 2. połowie | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |