
2. Bundesliga · Niemcy
Dynamo Dresden: forma i statystyki
Forma ZRPRP
Dziś o 13:30: Dynamo Dresden vs 1. FC Magdeburg
Aktualne serie
2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
7
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U 1. FC Magdeburg | 2:0 | Z |
| 10.10 | N VfL Osnabrück | 1:1 | R |
| 09.19 | U Hertha BSC | 1:2 | P |
| 09.12 | N Eintracht Braunschweig | 2:2 | R |
| 09.05 | U VfL Bochum | 1:2 | P |
| 08.29 | N 1. FC Heidenheim | 5:3 | P |
| 08.16 | U SV Darmstadt 98 | 1:0 | Z |
| 08.09 | N 1. FC Nürnberg | 3:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 |
| U siebie | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 |
| Na wyjeździe | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:11 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 gola | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 gola | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Czyste konto | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Remisy | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 1. połowie | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |