PropsyTypera

Barcelona: forma i statystyki

Forma ZZ

Aktualne serie

2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.13N Galatasaray1:4Z
09.09U Feyenoord5:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem22009:2
U siebie11005:1
Na wyjeździe11004:1

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Obie drużyny strzelą100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 11.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 12.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 20.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 24.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 26.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Joan García Bra21800000000
Pau Cubarsí Obr21800000100
Lamine Yamal Nap21801472200
João Cancelo Obr21801142100
Rodri Pom21730000100
Dani Olmo Pom21410163310
Pedri Pom21360100000
Jules Koundé Obr21070010100
Fermín López Pom21011032300
Karim Adeyemi Nap2942053200
Gerard Martín Obr1900000100
Andreas Christensen Obr1900000000
Anthony Gordon Nap2861064100
Eric García Obr1730000100
Raphinha Nap1712022000
Marc Bernal Pom2440000200
Gabriel Jesus Nap2431032000
Gavi Pom2190000100