PropsyTypera

Fenerbahçe: forma i statystyki

Forma PR

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.14N Aston Villa6:0P
09.10U AS Roma1:1R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem20111:7
U siebie10101:1
Na wyjeździe10010:6

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Obie drużyny strzelą50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Zwycięstwa0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Remisy50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 9.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 10.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 11.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 12.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 20.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 22.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 24.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 26.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Milan Škriniar Obr87230021920
Nathan Aké Obr86780020200
Mattéo Guendouzi Pom76330022730
Nélson Semedo Obr759500001020
Mason Greenwood Pom851822136410
Archie Brown Obr65132043820
Talisca Nap6474402313900
Kerem Aktürkoğlu Pom64620288620
N'Golo Kanté Pom54330010810
Mert Günok Bra43630000000
Ederson Bra43600000000
Vedat Muriqi Nap53191076500
Oğuz Aydın Nap72540092310
İrfan Can Kahveci Pom52490041600
İsmail Yüksek Pom52470011610
Fred Pom42310020410
Marco Asensio Pom52150110100
Jayden Oosterwolde Obr32100000510
Bartuğ Elmaz Pom31520062300
Mert Müldür Obr41320000110
Levent Mercan Obr2730000200
Romelu Lukaku Nap4570000000
Dorgeles Nene Nap3520030210
Anthony Musaba Nap1200000000
Sidiki Cherif Nap180000000