PropsyTypera

AS Roma: forma i statystyki

Forma PR

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
14.10U Real Madrid3:4P
10.09N Fenerbahçe1:1R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem20114:5
U siebie10013:4
Na wyjeździe10101:1

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 gola50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 3,5 gola50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Obie drużyny strzelą100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Remisy50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Gol w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 1,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 4,5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 5,5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 6,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 11,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 12,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 13,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 20,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 6,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 7,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 8,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 9,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 10,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 11,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 12,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Evan Ndicka Obr21800000600
Wesley Pom21800000210
Donyell Malen Nap21772163200
Mario Hermoso Obr21710011500
Gianluca Mancini Obr21370000510
Matías Soulé Nap21370241000
Paulo Dybala Nap21350032100
Niccolò Pisilli Pom21100010100
Nahuel Molina Pom21060000100
Marten de Roon Pom2981011100
Mile Svilar Bra1900000000
Bryan Cristante Pom1901011110
Pierluigi Gollini Bra1900000000
Devyne Rensch Obr1740000110
Manu Koné Pom2700000100
Rodrigo Mora Pom2610121000
Leonardo Balerdi Obr2430000500
Lorenzo Pellegrini Pom1270010110
Konstantinos Koulierakis Obr190000100