PropsyTypera

VfB Stuttgart: forma i statystyki

Forma ZZ

Aktualne serie

2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.14N Slovan Bratislava0:3Z
09.09U Viking3:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem22006:1
U siebie11003:1
Na wyjeździe11003:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 gola50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Obie drużyny strzelą50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Czyste konto50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Gol w 2. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 11.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 12.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 13.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 20.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Fabian Bredlow Bra21800000000
Jeff Chabot Obr21800020200
Grischa Prömel Pom21800030300
Deniz Undav Nap21801273400
Angelo Stiller Pom21700200200
Finn Jeltsch Obr21610000500
Chris Führich Pom21610021000
Bilal El Khannouss Pom21520021410
Josha Vagnoman Pom21140021310
Ramon Hendriks Obr21090020110
Dženan Pejčinović Nap2990000000
Maximilian Mittelstädt Obr1860000100
Jamie Leweling Nap2810021000
Ermedin Demirović Nap2714054100
Leo Sauer Nap2380020100
Atakan Karazor Pom1100000000
Ameen Al-Dakhil Obr180000100
L. Assignon Obr140100000