PropsyTypera

Viking: forma i statystyki

Forma RP

Aktualne serie

1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
13.10U Bayern München3:3R
09.09N VfB Stuttgart3:1P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem20114:6
U siebie10103:3
Na wyjeździe10011:3

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3,5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Obie drużyny strzelą100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Remisy50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Gol w 2. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 1,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3,5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 4,5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 5,5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 6,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 11,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 12,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 13,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 20,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 9,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 10,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 11,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 12,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Arild Østbø Bra43600000000
Gianni Stensness Obr43601011900
Kristoffer Askildsen Pom43600152320
Peter Christiansen Nap43572074810
Zlatko Tripić Pom43493233410
Joe Bell Pom43270010930
Henrik Heggheim Obr43020031110
Kristoffer Haugen Obr42840010210
Henrik Sælebakke Falchener Obr42690111300
Tobias Moi Pom42311211300
Edvin Austbø Nap21791033000
Henrik Bjørdal Pom21620111400
Jesper Daland Obr31220011010
Erik Botheim Nap21130110200
Simen Kvia-Egeskog Pom4710000100
Herman Johan Haugen Obr4541021000
Sondre Flem Bjørshol Obr2470000100
Vetle Auklend Obr1190000000
Viljar Vevatne Obr2130000100
Jakob Segadal Hansen Pom180000000
Romano Postema Nap180000000