PropsyTypera

FC Lugano: forma i statystyki

Forma Z

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.15U FK Crvena Zvezda3:2Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem11003:2
U siebie11003:2
Na wyjeździe00000:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 3.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Obie drużyny strzelą100% (1/1)100% (1/1)—
Czyste konto0% (0/1)0% (0/1)—
Nie strzelił gola0% (0/1)0% (0/1)—
Zwycięstwa100% (1/1)100% (1/1)—
Remisy0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 1. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Gol w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 3.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 4.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 5.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 8.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 9.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 10.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 11.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 12.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 20.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 22.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 24.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 26.50% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 8.5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 9.5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 10.5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 11.5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 12.5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
David von Ballmoos Bra76340000100
Uran Bislimi Pom76150160710
Yanis Cimignani Pom76101494600
Anto Grgić Pom75732062600
Renato Steffen Nap7561121151320
Antonios Papadopoulos Obr75540153810
Lars Lukas Mai Obr65120011510
Daniel Dos Santos Pom749210145500
Kevin Behrens Nap7487611810210
Mattia Zanotti Obr644903001731
Hannes Delcroix Obr43530041300
Elias Pihlström Nap62351042400
Joel Bichsel Obr31900000200
Damian Kelvin Obr31490011400
Dereck Moncada Nap7146201031000
Ahmed Kendouci Pom5820000200
Bekhruz Karimov Pom2810010100
Ezgjan Alioski Obr2800010100
Albian Ajeti Nap1631022000
Beckham Castro Nap3380032100
Martim Marques Obr1190000100
Gjan Ajdin Pom1190000000