
Chance Liga · Czechy
Hradec Králové: forma i statystyki
Forma RPPZR
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Slavia Praha | 0:0 | R |
| 10.10 | U Artis | 2:4 | P |
| 09.20 | U Teplice | 0:2 | P |
| 09.13 | N Zlin | 1:2 | Z |
| 09.09 | U Plzen | 0:0 | R |
| 09.06 | U Sparta Praha | 2:1 | Z |
| 09.02 | N Zbrojovka Brno | 1:0 | P |
| 08.30 | N Slovan Liberec | 2:0 | P |
| 08.09 | U Baník Ostrava | 2:1 | Z |
| 08.02 | N Bohemians 1905 | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 4 | 3 | 4 | 10:13 |
| U siebie | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:9 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 2.5 gola | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Over 3.5 gola | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Obie drużyny strzelą | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Czyste konto | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Zwycięstwa | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Remisy | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Gol w 1. połowie | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |