PropsyTypera
Europa League · Europa

Torreense: forma i statystyki

Forma PZ

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
15.10U Sunderland1:2P
17.09N Lillestrom1:2Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem21013:3
U siebie10011:2
Na wyjeździe11002:1

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3,5 gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Obie drużyny strzelą100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3,5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 4,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 5,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 11,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 12,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 13,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 20,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 6,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 9,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 10,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 11,5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 12,5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
M. Diadie Obr21800000200
A. Oudrhiri Pom21800110300
Alejandro Alfaro Pom21801011200
Volnei Feltes Obr21801021100
Javi Vázquez Obr21770100100
Malik Abubakari Nap21670051100
João Marques Pom21510000200
Manu Pozo Pom21281031110
David Bruno Obr21170100210
D. Jean Pom21040010210
Adriel Bra1900000000
Lucas Paes Bra1900000000
K. Zoabi Pom1740000200
J. Mutombo Obr1630000310
Stopira Obr2300000100
Nuha Jatta Pom1200000201
L. Quintero Nap1160010000
M. Drammeh Nap2130000200
André Simões Pom1120000000
Juan María Alcedo Obr130000000