
Jupiler Pro League · Belgia
Lommel United: forma i statystyki
Forma ZRPPZ
Aktualne serie
2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.09 | N SK Beveren | 1:3 | Z |
| 09.19 | U KV Mechelen | 0:0 | R |
| 09.12 | N Union St. Gilloise | 5:0 | P |
| 09.04 | U Club Brugge KV | 0:1 | P |
| 08.29 | N Cercle Brugge | 0:1 | Z |
| 08.23 | U KVC Westerlo | 4:0 | Z |
| 08.16 | U Charleroi | 0:1 | P |
| 08.08 | N St. Truiden | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 |
| U siebie | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:2 |
| Na wyjeździe | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Remisy | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matthias Pieklak Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jason van Duiven Obr | 8 | 720 | 0 | 3 | 7 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Lucas Schoofs Pom | 8 | 720 | 2 | 0 | 7 | 3 | 12 | 1 | 0 |
| Tom Reyners Pom | 8 | 695 | 3 | 0 | 11 | 6 | 7 | 1 | 0 |
| Timothy Eyoma Obr | 8 | 694 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Joey Pelupessy Pom | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Shawn Adewoye Obr | 8 | 563 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 2 | 0 |
| Stredair Appuah Pom | 8 | 560 | 0 | 1 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Juho Talvitie Pom | 7 | 506 | 0 | 2 | 8 | 4 | 6 | 1 | 0 |
| Dries Wouters Obr | 6 | 476 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Don-Angelo Konadu Nap | 6 | 472 | 3 | 0 | 13 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| Ralf Seuntjens Nap | 3 | 190 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Nicolas Rommens Obr | 2 | 158 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Zalán Vancsa Pom | 3 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isaiah Dada-Mascoll Pom | 3 | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Henry Oware Obr | 2 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sam De Grand Obr | 2 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sverre Nypan Pom | 3 | 86 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niek Corthouts Nap | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tristan Gooijer Obr | 4 | 62 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alexander Reumers Nap | 2 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mohamed Salah El Boukammiri Nap | 2 | 31 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Đorđe Gordić Pom | 2 | 30 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lars Beirinckx Obr | 2 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |