PropsyTypera

KV Mechelen: forma i statystyki

Forma ZRPPR

Aktualne serie

2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.11U St. Truiden4:3Z
09.19N Lommel United0:0R
09.11U Anderlecht0:1P
09.05U KVC Westerlo0:4P
08.29N RAAL La Louvière2:2R
08.22N Charleroi2:0P
08.16U Standard Liege3:3R
08.09N Gent2:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem81349:17
U siebie41127:11
Na wyjeździe40222:6

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 2.5 gola50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 3.5 gola50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Obie drużyny strzelą38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Czyste konto13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Nie strzelił gola63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Zwycięstwa13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Remisy38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Gol w 1. połowie88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 1.5 w 1. połowie63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Gol w 2. połowie63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 1.5 w 2. połowie38% (3/8)75% (3/4)0% (0/4)
Over 1.5 żółtej kartki75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 2.5 żółtej kartki75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 3.5 żółtej kartki63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 4.5 żółtej kartki50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 5.5 żółtej kartki25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 9.575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 10.575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 11.563% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 12.550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 13.538% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 20.588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Faule w meczu Over 22.575% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 24.563% (5/8)100% (4/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 26.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 7.5 rzutu rożnego50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 8.5 rzutu rożnego50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 9.5 rzutu rożnego50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 10.5 rzutu rożnego38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 11.5 rzutu rożnego13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 12.5 rzutu rożnego13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Nacho Miras Bra87200000000
Myron Van Brederode Nap87203054000
José Marsà Obr86940040500
Fredrik Hammar Pom867200101840
Thérence Koudou Pom76111061500
Dennis Praet Pom858800201010
Luc Marijnissen Obr75210060600
Mike Eerdhuijzen Obr54310061410
Cedric Jan Van Meirvenne Nap83510010500
Bouke Boersma Nap53200052600
Massimo Decoene Obr52840010410
Benito Raman Nap72761053200
Malcolm Lohunanu-Mbasi Nap72710141600
Simion Michez Pom42591032810
Keano Vanrafelghem Nap31840141110
Marco Decherf Pom41750031430
Bilal Bafdili Pom51680042200
Kobe Corbanie Obr21520100200
Dikeni Salifou Pom21350011100
Adeshina Ayodele Nap41091054210
Moncef Zekri Obr1900000300
Bill Antonio Nap4820042300
Leo Fuhr Hjelde Obr1380000000
Ian Struyf Obr2290000000
Gora Diouf Obr1280000100
Maxim Kireev Pom2270020000