
Jupiler Pro League · Belgia
KV Mechelen: forma i statystyki
Forma ZRPPR
Aktualne serie
2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | U St. Truiden | 4:3 | Z |
| 09.19 | N Lommel United | 0:0 | R |
| 09.11 | U Anderlecht | 0:1 | P |
| 09.05 | U KVC Westerlo | 0:4 | P |
| 08.29 | N RAAL La Louvière | 2:2 | R |
| 08.22 | N Charleroi | 2:0 | P |
| 08.16 | U Standard Liege | 3:3 | R |
| 08.09 | N Gent | 2:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 |
| U siebie | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 |
| Na wyjeździe | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 3.5 gola | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Czyste konto | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Zwycięstwa | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Remisy | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 1. połowie | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 38% (3/8) | 75% (3/4) | 0% (0/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nacho Miras Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Myron Van Brederode Nap | 8 | 720 | 3 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| José Marsà Obr | 8 | 694 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Fredrik Hammar Pom | 8 | 672 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 4 | 0 |
| Thérence Koudou Pom | 7 | 611 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Dennis Praet Pom | 8 | 588 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Luc Marijnissen Obr | 7 | 521 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Mike Eerdhuijzen Obr | 5 | 431 | 0 | 0 | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Cedric Jan Van Meirvenne Nap | 8 | 351 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Bouke Boersma Nap | 5 | 320 | 0 | 0 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| Massimo Decoene Obr | 5 | 284 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Benito Raman Nap | 7 | 276 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Malcolm Lohunanu-Mbasi Nap | 7 | 271 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Simion Michez Pom | 4 | 259 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Keano Vanrafelghem Nap | 3 | 184 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Marco Decherf Pom | 4 | 175 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 |
| Bilal Bafdili Pom | 5 | 168 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Kobe Corbanie Obr | 2 | 152 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Dikeni Salifou Pom | 2 | 135 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Adeshina Ayodele Nap | 4 | 109 | 1 | 0 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Moncef Zekri Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Bill Antonio Nap | 4 | 82 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Leo Fuhr Hjelde Obr | 1 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ian Struyf Obr | 2 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gora Diouf Obr | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Maxim Kireev Pom | 2 | 27 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |