
Jupiler Pro League · Belgia
Antwerp: forma i statystyki
Forma PPPPP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
5
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | N KVC Westerlo | 5:1 | P |
| 09.20 | U Union St. Gilloise | 0:2 | P |
| 09.13 | N Club Brugge KV | 3:1 | P |
| 09.05 | N Standard Liege | 1:0 | P |
| 08.30 | U St. Truiden | 1:4 | P |
| 08.22 | U Genk | 4:4 | R |
| 08.15 | N Kortrijk | 0:3 | Z |
| 08.09 | U SK Beveren | 2:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 |
| U siebie | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 |
| Na wyjeździe | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 gola | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Remisy | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |