PropsyTypera
Ligue 1 · Francja

Lens: forma i statystyki

Forma ZZPRP

Aktualne serie

2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17N Estac Troyes1:3Z
10.09U Lyon2:1Z
09.18N Monaco2:1P
09.13N Le Mans2:2R
09.05U Lorient0:1P
08.29N Strasbourg2:1P
08.22U Auxerre5:2Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem731314:11
U siebie32017:4
Na wyjeździe41127:7

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Over 2.5 gola86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Over 3.5 gola43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Obie drużyny strzelą86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Czyste konto0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Nie strzelił gola14% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Zwycięstwa43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Remisy14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Gol w 1. połowie86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Over 1.5 w 1. połowie29% (2/7)0% (0/3)50% (2/4)
Gol w 2. połowie100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie57% (4/7)67% (2/3)50% (2/4)
Over 1.5 żółtej kartki100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki57% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Over 3.5 żółtej kartki57% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Over 4.5 żółtej kartki29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.586% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Faule drużyny Over 9.586% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Faule drużyny Over 10.586% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Faule drużyny Over 11.529% (2/7)67% (2/3)0% (0/4)
Faule drużyny Over 12.529% (2/7)67% (2/3)0% (0/4)
Faule drużyny Over 13.514% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Faule w meczu Over 20.5100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Faule w meczu Over 22.586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Faule w meczu Over 24.543% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Faule w meczu Over 26.529% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 7.5 rzutu rożnego100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 8.5 rzutu rożnego86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Over 9.5 rzutu rożnego71% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Over 10.5 rzutu rożnego43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Over 11.5 rzutu rożnego14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Over 12.5 rzutu rożnego0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Robin Risser Bra76300000000
Florian Thauvin Nap7607361511520
Matthieu Udol Pom64682063501
Kyllian Antonio Obr54500000500
Ruben Aguilar Pom64401161910
Ismaelo Ganiou Obr54391032300
Michaël Cuisance Pom63900032510
Abdallah Sima Nap53841173700
Michał Skóraś Pom63630120610
Yassine Titraoui Pom53610000410
Andrija Bulatović Pom72700083510
Amadou Haidara Pom62560021210
Odsonne Édouard Nap62521073200
Souleymane Sagnan Obr32480011221
Franjo Ivanović Nap52242044510
Florian Sotoca Nap41881053100
Thorgan Hazard Pom51610051300
Jonathan Gradit Obr31530020410
Maik Nawrocki Obr21520011110
Jean-Clair Todibo Obr31400020400
Mezian Mesloub Pom41350031000
Junior Kadile Pom2900011100
Saud Abdulhamid Pom2801011100
Samson Baidoo Obr2670000110