PropsyTypera
Francja

Ligue 1: statystyki i forma

Propozycje dnia →

Liga w liczbach

Na podstawie 62 rozegranych meczów tego sezonu.

3.05
goli na mecz
79%
Over 1.5
63%
Over 2.5
39%
Over 3.5
63%
obie strzelą
44%
wygrane gospodarzy
24%
remisy
32%
wygrane gości

Dzisiejsze mecze

W każdej kolumnie: gospodarz | gość, w tym sezonie. Po meczu: ✓ / ✗ czy weszło Over 2.5 i BTTS, a przy kartkach i rożnych liczba w tym meczu.

15:00Koniec 2:5Angers vs Marseille
Over 2.5
57% | 57%
✓
BTTS
57% | 43%
✓
Kartki
3.1 | 3.7
2
Rożne
12.1 | 8.9
7
17:15Koniec 1:3Le Havre vs Auxerre
Over 2.5
43% | 86%
✓
BTTS
57% | 86%
✓
Kartki
3.1 | 3.1
3
Rożne
10.6 | 13.1
11
17:15Koniec 1:0Lorient vs Monaco
Over 2.5
43% | 43%
✗
BTTS
43% | 57%
✗
Kartki
3.6 | 3.6
6
Rożne
8.1 | 9
7
17:15Koniec 4:3Paris FC vs Rennes
Over 2.5
57% | 86%
✓
BTTS
43% | 71%
✓
Kartki
3.9 | 4.7
7
Rożne
7.4 | 12.1
7
20:45Lyon vs Nice
Over 2.5
50% | 50%
BTTS
50% | 50%
Kartki
3.3 | 2.3
Rożne
10.7 | 8.5

Sędziowie

Średnia żółtych kartek w meczach prowadzonych przez sędziego i jak często mecz przekraczał 3.5, 4.5 i 5.5 kartki. Sędziowie z mniej niż 3 meczami są pominięci. Średnia ligi: 3.34.

SędziaMeczeŻółte/meczOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dziś
Bastein Dechepy44.75100%25%25%
Hakim Ben el Hadj44.50100%50%0%
Jerome Brisard44.0050%50%25%
Marc Bollengier33.6733%33%33%
Mathieu Vernice43.5050%50%25%
Jeremy Stinat53.4060%40%0%
Willy Delajod53.4060%0%0%
Jeremie Pignard43.2550%25%0%
Ruddy Buquet43.2550%0%0%
Eric Wattellier53.0020%20%0%
Guillaume Paradis43.0025%25%0%
Francois Letexier33.0033%33%0%
Clement Turpin32.330%0%0%
Romain Lissorgue32.3333%33%0%
Aurelien Petit32.000%0%0%

To dane z rozegranych meczów: sędzia nie decyduje o wyniku sam, a próba bywa mała.

Najlepsze drużyny

Najczęściej Over 2.5

  1. 1Auxerre 86% (6/7)
  2. 2Le Mans 86% (6/7)
  3. 3Lens 86% (6/7)

Najczęściej obie strzelą

  1. 1Auxerre 86% (6/7)
  2. 2Le Mans 86% (6/7)
  3. 3Lens 86% (6/7)

Najwięcej czystych kont

  1. 1Lille 57% (4/7)
  2. 2Lorient 57% (4/7)
  3. 3Lyon 50% (3/6)

Najdłuższe serie

Bez porażki

  1. 1Paris Saint Germain 4 meczów
  2. 2Toulouse 4 meczów
  3. 3Lens 2 meczów

Z rzędu wygrane

  1. 1Paris Saint Germain 4 meczów
  2. 2Lens 2 meczów
  3. 3Lorient 2 meczów

Z rzędu przegrane

  1. 1Estac Troyes 5 meczów
  2. 2Le Havre 3 meczów
  3. 3Strasbourg 3 meczów

Tabele statystyk