
Ligue 1 · Francja
Lille: forma i statystyki
Forma RZPZZ
Aktualne serie
2
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
7
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Stade Brestois 29 | 1:1 | R |
| 10.10 | U Le Havre | 1:0 | Z |
| 09.20 | N Nice | 2:1 | P |
| 09.13 | U Estac Troyes | 2:0 | Z |
| 09.03 | N Toulouse | 0:1 | Z |
| 08.28 | U Paris Saint Germain | 2:2 | R |
| 08.23 | N Angers | 0:2 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 |
| U siebie | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 |
| Na wyjeździe | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 2.5 gola | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 3.5 gola | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
| Obie drużyny strzelą | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Czyste konto | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Zwycięstwa | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Remisy | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Gol w 1. połowie | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Gol w 2. połowie | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 43% (3/7) | 75% (3/4) | 0% (0/3) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berke Özer Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nathan Ngoy Obr | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Alexsandro Ribeiro Obr | 6 | 540 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Nabil Bentaleb Pom | 7 | 533 | 0 | 1 | 7 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| Romain Perraud Obr | 7 | 518 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Hakon Arnar Haraldsson Pom | 7 | 494 | 1 | 0 | 5 | 4 | 7 | 1 | 0 |
| Tiago Santos Obr | 6 | 472 | 2 | 0 | 9 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| Olivier Giroud Nap | 7 | 402 | 2 | 2 | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Ngal'ayel Mukau Pom | 7 | 400 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Ethan Mbappé Pom | 6 | 353 | 1 | 0 | 8 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| Dilane Bakwa Nap | 6 | 328 | 2 | 1 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Benjamin André Pom | 5 | 289 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Ayase Ueda Nap | 4 | 227 | 2 | 0 | 9 | 7 | 8 | 0 | 0 |
| Başar Önal Pom | 4 | 211 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| T. Nianzou Obr | 2 | 180 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Maurits Kjaergaard Pom | 4 | 158 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| M. Goffi Obr | 2 | 158 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Gaëtan Perrin Nap | 4 | 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Calvin Verdonk Obr | 5 | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Osame Sahraoui Nap | 4 | 115 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Félix Correia Pom | 2 | 94 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| O. Gill Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S. Diaoune Nap | 1 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isaac Cossier Obr | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |