PropsyTypera
Ligue 1 · Francja

Strasbourg: forma i statystyki

Forma PPPRZ

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
3
przegrane z rzędu
6
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U Paris Saint Germain1:3P
10.11N Nice2:1P
09.19N Paris FC2:1P
09.12U Monaco1:1R
09.06N Estac Troyes2:6Z
08.29U Lens2:1Z
08.21N Marseille4:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem721412:15
U siebie31114:5
Na wyjeździe41038:10

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 2.5 gola86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Over 3.5 gola43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Obie drużyny strzelą86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Czyste konto0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Nie strzelił gola14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Zwycięstwa29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Remisy14% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Gol w 1. połowie71% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Over 1.5 w 1. połowie29% (2/7)0% (0/3)50% (2/4)
Gol w 2. połowie100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 1.5 żółtej kartki100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Over 3.5 żółtej kartki29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Over 4.5 żółtej kartki14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Faule drużyny Over 9.571% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Faule drużyny Over 10.557% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Faule drużyny Over 11.557% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Faule drużyny Over 12.514% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Faule drużyny Over 13.514% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Faule w meczu Over 20.543% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Faule w meczu Over 22.514% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Faule w meczu Over 24.514% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Faule w meczu Over 26.514% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego71% (5/7)100% (3/3)50% (2/4)
Over 7.5 rzutu rożnego57% (4/7)100% (3/3)25% (1/4)
Over 8.5 rzutu rożnego57% (4/7)100% (3/3)25% (1/4)
Over 9.5 rzutu rożnego14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Over 10.5 rzutu rożnego14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Over 11.5 rzutu rożnego0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 12.5 rzutu rożnego0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Filip Jørgensen Bra76300000000
Genesis Antwi Obr76190000400
Gessime Yassine Nap7607221161220
Jeyland Mitchell Obr65260041310
Pape Diop Pom74790051720
Oso Obr54500061310
Diogo Sousa Pom644711541010
Giovanni Reyna Pom74252064210
Sebastian Nanasi Nap53800253300
Jacobo Ortega Nap73361154800
Dário Essugo Pom52581141410
Ismael Doukouré Obr32500010300
Samuel Amo-Ameyaw Nap72442085410
Conrad Harder Nap52181164500
Karim Coulibaly Obr52160021100
Lucas Høgsberg Obr41980000200
Andrew Omobamidele Obr21800010100
Samir El Mourabet Pom51670000201
Fabio Baldé Nap4960020100
Guéla Doué Obr1900010100
Sékou Mara Nap2840000110
Mateo Del Blanco Obr2190000100
Yaya Diémé Nap1100000000