PropsyTypera
Ligue 1 · Francja

Rennes: forma i statystyki

Forma PZPZZ

Dziś o 17:15: Paris FC vs Rennes

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Paris FC4:3P
10.11U Auxerre4:1Z
09.19N Lyon4:0P
09.11U Marseille1:0Z
09.06N Angers1:2Z
08.30U Le Mans3:2Z
08.23U Paris Saint Germain2:2R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem741215:14
U siebie431010:5
Na wyjeździe31025:9

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 2.5 gola86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 3.5 gola71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Obie drużyny strzelą71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Czyste konto14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Nie strzelił gola14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Zwycięstwa57% (4/7)75% (3/4)33% (1/3)
Remisy14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Gol w 1. połowie86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 1.5 w 1. połowie86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Gol w 2. połowie86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 1.5 w 2. połowie71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 1.5 żółtej kartki100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 2.5 żółtej kartki86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 3.5 żółtej kartki86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 4.5 żółtej kartki57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 5.5 żółtej kartki29% (2/7)0% (0/4)67% (2/3)
Over 6.5 żółtej kartki14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Faule drużyny Over 8.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 9.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 10.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 11.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 12.571% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 13.571% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Faule w meczu Over 20.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule w meczu Over 22.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule w meczu Over 24.571% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Faule w meczu Over 26.557% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 6.5 rzutu rożnego100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 7.5 rzutu rożnego86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 8.5 rzutu rożnego71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 9.5 rzutu rożnego71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 10.5 rzutu rożnego57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 11.5 rzutu rożnego43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Over 12.5 rzutu rożnego43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Charlie Cresswell Obr76300141710
Valentin Rongier Pom75691063810
Esteban Lepaul Nap7543702716420
Brice Samba Bra65400000000
Adrien Thomasson Pom748522321230
Przemysław Frankowski Obr745911211420
Mahdi Camara Pom64180073700
Mousa Tamari Nap73960085310
Issa Soumaré Nap63710192510
Anthony Rouault Obr43600010210
Mahamadou Nagida Obr73490020300
Sebastian Szymański Pom53171131200
Ludovic Blas Nap727501104500
Abdelhamid Ait Boudlal Obr32700000210
Quentin Merlin Obr42310010610
Bryan Reynolds Obr52210211400
Eliezer Mayenda Nap51230010100
Boulaye Dia Nap5982022300
Arnaud Nordin Nap3930032200
Nicolas Lemaitre Bra1900000000
D. Cissé Pom2850041420
Henrick Do Marcolino Nap1120000000