
Premier League · Anglia
Tottenham: forma i statystyki
Forma RPRRP
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N Manchester United | 1:1 | R |
| 09.19 | U Aston Villa | 2:3 | P |
| 09.12 | U Everton | 0:0 | R |
| 09.05 | N Nottingham Forest | 0:0 | R |
| 08.29 | U Newcastle | 0:2 | P |
| 08.22 | N Brentford | 3:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 |
| U siebie | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 |
| Na wyjeździe | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 2.5 gola | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 3.5 gola | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Obie drużyny strzelą | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Czyste konto | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Nie strzelił gola | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Zwycięstwa | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Remisy | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Gol w 1. połowie | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Gol w 2. połowie | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |