
Premier League · Anglie
Tottenham: forma a statistiky
Forma RPRRP
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | V Manchester United | 1:1 | R |
| 09.19 | D Aston Villa | 2:3 | P |
| 09.12 | D Everton | 0:0 | R |
| 09.05 | V Nottingham Forest | 0:0 | R |
| 08.29 | D Newcastle | 0:2 | P |
| 08.22 | V Brentford | 3:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 |
| Doma | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 |
| Venku | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 2,5 gólu | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 3,5 gólu | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Oba týmy skórují | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Čisté konto | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Nedal gól | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Výhry | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Remízy | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Gól v 1. poločase | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Gól ve 2. poločase | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Over 6,5 rohu | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 7,5 rohu | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 8,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 9,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 10,5 rohu | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Over 11,5 rohu | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 12,5 rohu | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonín Kinský Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jan Paul van Hecke Obr | 6 | 540 | 1 | 0 | 5 | 2 | 9 | 2 | 0 |
| Sandro Tonali Zál | 6 | 519 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Archie Gray Obr | 5 | 400 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Rodrigo Bentancur Zál | 6 | 384 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 0 | 1 |
| Micky van de Ven Obr | 5 | 376 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Andy Robertson Obr | 5 | 367 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omar Marmoush Úto | 5 | 365 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Sávio Zál | 4 | 331 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Dominic Solanke Úto | 6 | 268 | 1 | 0 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Mateus Fernandes Zál | 6 | 267 | 0 | 0 | 5 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Mathys Tel Zál | 4 | 259 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Conor Gallagher Zál | 4 | 217 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 |
| Pedro Porro Obr | 3 | 199 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Mohammed Kudus Zál | 5 | 189 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Marcos Senesi Obr | 2 | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Destiny Udogie Obr | 4 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Lucas Bergvall Zál | 4 | 153 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Mikey Moore Zál | 2 | 90 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| James Maddison Zál | 4 | 75 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Richarlison Úto | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Mykhailo Mudryk Zál | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Tosin Adarabioyo Obr | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |