PropsyTypera
Primeira Liga · Portugalia

Santa Clara: forma i statystyki

Forma ZRZZR

Aktualne serie

8
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
2
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.10N Casa Pia0:1Z
09.20U SC Braga0:0R
09.13N Arouca1:2Z
09.06U Rio Ave4:0Z
08.29N Alverca1:1R
08.23U Famalicao1:0Z
08.15N Academico Viseu0:1Z
08.10U Nacional2:2R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem853012:4
U siebie42207:2
Na wyjeździe43105:2

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Powyżej 2.5 gola38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Powyżej 3.5 gola25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Obie drużyny strzelą38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Czyste konto63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Nie strzelił gola13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Zwycięstwa63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Remisy38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Gol w 1. połowie63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Gol w 2. połowie50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Powyżej 2.5 żółtej kartki88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Powyżej 3.5 żółtej kartki75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Powyżej 4.5 żółtej kartki38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Powyżej 5.5 żółtej kartki38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Powyżej 6.5 żółtej kartki25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Powyżej 7.5 żółtej kartki13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Faule drużyny powyżej 8.5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Faule drużyny powyżej 9.588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Faule drużyny powyżej 10.588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Faule drużyny powyżej 11.588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Faule drużyny powyżej 12.563% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Faule drużyny powyżej 13.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule w meczu powyżej 20.5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Faule w meczu powyżej 22.588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Faule w meczu powyżej 24.575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Faule w meczu powyżej 26.550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Lucas França Bra87200000010
Pedro Pacheco Obr87200120810
Guilherme Romão Obr87200010610
Pedro Ferreira Pom872000301320
Emanuel Fernandes Obr76170010630
José Tavares Pom861311511010
Gonçalo Paciência Nap86085121111210
Vinícius Lopes Pom8596111141020
Tiago Ribeiro Pom83851062820
Lucas Soares Obr53710111510
Diogo Calila Obr43550110200
Brenner Nap63422094310
Daniel Borges Pom63130051830
Sorriso Pom62950132331
Luis Fernando Nap81421031700
Welinton Torrao Nap61170110300
Sidney Lima Obr1900010000
João Vasconcelos Pom3481021010
Vitinho Pom2470000000
Henrique Silva Obr3320000000
A. Duarte Nap1270000000
Léo Jacó Nap2180000100
Rildo Nap1110000100
Frederico Silva Nap1100000000
Hiago Santos Pom190000000