
Primeira Liga · Portugalia
Arouca: forma i statystyki
Forma ZRPRZ
Aktualne serie
2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | U Estrela | 1:0 | Z |
| 09.19 | N Sporting CP | 2:2 | R |
| 09.13 | U Santa Clara | 1:2 | P |
| 09.07 | N Estoril | 0:0 | R |
| 08.29 | U Maritimo | 2:1 | Z |
| 08.23 | N FC Porto | 2:0 | P |
| 08.16 | U Moreirense | 4:0 | Z |
| 08.08 | N Vitória SC | 0:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 |
| U siebie | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 |
| Na wyjeździe | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 2.5 gola | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 3.5 gola | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Czyste konto | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Nie strzelił gola | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Zwycięstwa | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Remisy | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 1. połowie | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Gol w 2. połowie | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio de Arruabarrena Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Jose Fontán Obr | 8 | 720 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 |
| Tiago Esgaio Obr | 8 | 718 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Taichi Fukui Pom | 8 | 698 | 0 | 0 | 8 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Naïs Djouahra Pom | 8 | 670 | 0 | 5 | 14 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Orest Lebedenko Obr | 8 | 646 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 1 | 0 |
| Alfonso Trezza Pom | 8 | 618 | 0 | 1 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Javi Sánchez Obr | 7 | 609 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 |
| Ivan Barbero Nap | 8 | 572 | 5 | 0 | 16 | 10 | 10 | 2 | 0 |
| Espen Van Ee Pom | 8 | 563 | 1 | 0 | 2 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Pablo Gozálbez Pom | 7 | 300 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Mateo Flores Pom | 7 | 221 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Hyun-ju Lee Pom | 4 | 215 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Pedro Santos Pom | 8 | 191 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Dylan Nandín Nap | 7 | 148 | 2 | 0 | 6 | 4 | 5 | 2 | 0 |
| Brian Mansilla Nap | 7 | 102 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| Gabriel Rukavina Nap | 3 | 92 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| B. Popović Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diogo Monteiro Obr | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 |
| Fally Mayulu Nap | 2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Mario Climent Obr | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |