PropsyTypera
Primeira Liga · Portugalia

Casa Pia: forma i statystyki

Forma PZPRP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.10U Santa Clara0:1P
09.20N Estoril1:2Z
09.12U FC Porto1:4P
09.06N Vitória SC0:0R
08.30U Moreirense0:1P
08.24N Gil Vicente2:0P
08.17U Benfica0:7P
08.08N Maritimo1:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem81163:17
U siebie40041:13
Na wyjeździe41122:4

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 2.5 gola38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 3.5 gola25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Obie drużyny strzelą25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Czyste konto13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Nie strzelił gola75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Zwycięstwa13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Remisy13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Gol w 1. połowie50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 1.5 w 1. połowie38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Gol w 2. połowie63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 1.5 w 2. połowie38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 1.5 żółtej kartki100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 3.5 żółtej kartki75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 4.5 żółtej kartki38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 5.5 żółtej kartki13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 9.588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 10.588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 11.563% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 12.550% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 13.525% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Faule w meczu Over 20.588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Faule w meczu Over 22.575% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 24.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 26.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 7.5 rzutu rożnego63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 8.5 rzutu rożnego50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 9.5 rzutu rożnego50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 10.5 rzutu rożnego38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 11.5 rzutu rożnego25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 12.5 rzutu rożnego25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
André Geraldes Obr87200010820
Lawrence Ofori Pom87020140600
David Sousa Obr868200721231
Selvi Clúa Pom854810531000
Pedro Rosas Obr84830030910
Henrique Araújo Nap84451093310
João Rêgo Pom54330062700
André Gomes Bra53890000000
João Goulart Obr63870000200
Domingos Jose Gabriel Bandeira Obr63650000631
Ivan Mandić Bra43310000120
Alassana Jatta Nap62920010520
Rochinha Nap42890072400
Mohamed Salah El Boukammiri Nap42510061400
Sebastián Pérez Pom52420121510
Benjamin Pauwels Pom52421022000
Abdu Conté Obr32330010100
Kevin Prieto Pom41890010100
Gabi Pereira Pom41750021310
JP Pom31260010110
Oluwakorede Osundina Nap2970000200
Cassiano Nap3750022000
Abdu Dafe Pom3690020300
Evans Fabrice Maurin Nap3570011300
Lipe Obr1360000000
Claudio Mendes Nap1210021000
Aymen Zouin Nap2130000100