
Segunda División · Hiszpania
Leganes: forma i statystyki
Forma PPPPZ
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
4
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | U Cordoba | 0:1 | P |
| 10.11 | N Almeria | 3:0 | P |
| 10.03 | N Cadiz | 4:0 | P |
| 09.28 | U Castellón | 0:2 | P |
| 09.20 | U Granada CF | 3:2 | Z |
| 09.13 | N Tenerife | 2:0 | P |
| 09.04 | N Las Palmas | 0:0 | R |
| 08.29 | U Eldense | 1:0 | Z |
| 08.22 | N Oviedo | 0:1 | Z |
| 08.16 | N Girona | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 3 | 2 | 5 | 6:15 |
| U siebie | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 |
| Na wyjeździe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 2.5 gola | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Over 3.5 gola | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Obie drużyny strzelą | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Czyste konto | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Nie strzelił gola | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Zwycięstwa | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Remisy | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
| Gol w 1. połowie | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Gol w 2. połowie | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Naim García Pom | 10 | 837 | 2 | 1 | 14 | 5 | 11 | 1 | 0 |
| Luca Zidane Bra | 9 | 784 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Lalo Aguilar Obr | 9 | 771 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| Miguel Atienza Pom | 9 | 749 | 1 | 0 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Zico Buurmeester Pom | 10 | 744 | 0 | 0 | 7 | 3 | 10 | 1 | 0 |
| Marvel Obr | 9 | 735 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 4 | 0 |
| Yassine Kechta Pom | 10 | 729 | 0 | 0 | 2 | 1 | 22 | 3 | 0 |
| Ismael Gharbi Nap | 9 | 698 | 2 | 1 | 14 | 5 | 6 | 1 | 0 |
| Ignasi Miquel Obr | 8 | 671 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Patrick Soko Nap | 10 | 515 | 1 | 0 | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 |
| Álvaro Morata Nap | 7 | 434 | 0 | 0 | 6 | 0 | 21 | 0 | 1 |
| Dani Rodríguez Pom | 10 | 359 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Álex Sancris Nap | 7 | 354 | 0 | 0 | 6 | 2 | 5 | 2 | 0 |
| Javi Montero Obr | 5 | 317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Álvaro Tejero Obr | 5 | 314 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Rubén Pulido Obr | 7 | 207 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Rubén Peña Obr | 5 | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Álex Millán Nap | 6 | 136 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 |
| Raúl Fernández Bra | 2 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Unax del Cura Nap | 3 | 77 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Suleiman El Haddadi Nap | 5 | 72 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Enric Franquesa Obr | 2 | 54 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |