
Segunda División · Hiszpania
Sabadell: forma i statystyki
Forma ZRRZP
Dziś o 21:00: Burgos vs Sabadell
Aktualne serie
4
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N AD Ceuta FC | 1:2 | Z |
| 10.04 | U FC Andorra | 0:0 | R |
| 09.26 | N Celta de Vigo II | 1:1 | R |
| 09.20 | U Oviedo | 3:1 | Z |
| 09.13 | N Mallorca | 2:0 | P |
| 09.07 | U Cordoba | 3:2 | Z |
| 08.29 | U Almeria | 1:0 | Z |
| 08.23 | N Castellón | 0:0 | R |
| 08.17 | N Sporting Gijon | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 |
| U siebie | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 2.5 gola | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
| Over 3.5 gola | 22% (2/9) | 50% (2/4) | 0% (0/5) |
| Obie drużyny strzelą | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Czyste konto | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Zwycięstwa | 44% (4/9) | 75% (3/4) | 20% (1/5) |
| Remisy | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Gol w 1. połowie | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 44% (4/9) | 75% (3/4) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 22% (2/9) | 50% (2/4) | 0% (0/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |