
Segunda División · Hiszpania
Cordoba: forma i statystyki
Forma ZPZPZ
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
5
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | N Leganes | 0:1 | Z |
| 10.10 | N Eldense | 2:1 | P |
| 10.05 | U Tenerife | 3:2 | Z |
| 09.27 | N Valladolid | 3:1 | P |
| 09.18 | N Albacete | 1:2 | Z |
| 09.12 | U Almeria | 0:2 | P |
| 09.07 | N Sabadell | 3:2 | P |
| 08.30 | U Granada CF | 1:3 | P |
| 08.21 | U Girona | 2:1 | Z |
| 08.16 | N Burgos | 3:2 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 4 | 0 | 6 | 15:20 |
| U siebie | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 |
| Na wyjeździe | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 gola | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 3.5 gola | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Obie drużyny strzelą | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Czyste konto | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
| Nie strzelił gola | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Zwycięstwa | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Remisy | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Gol w 2. połowie | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 40% (4/10) | 75% (3/4) | 17% (1/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 75% (3/4) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |