
Serie A · Włochy
Lazio: forma i statystyki
Forma ZZRZZ
Dziś o 20:45: Juventus vs Lazio
Aktualne serie
6
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
6
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | U Monza | 3:1 | Z |
| 09.19 | N Venezia | 0:2 | Z |
| 09.12 | U AC Milan | 2:2 | R |
| 09.07 | N Udinese | 1:2 | Z |
| 08.30 | U Genoa | 1:0 | Z |
| 08.24 | N Bologna | 0:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 |
| U siebie | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 |
| Na wyjeździe | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 2.5 gola | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 3.5 gola | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Czyste konto | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Zwycięstwa | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Remisy | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Gol w 1. połowie | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Gol w 2. połowie | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |