
Serie A · Італія
Lazio: форма та статистика
Форма ВВНВВ
Сьогодні о 20:45: Juventus — Lazio
Поточні серії
6
без поразок
2
перемог поспіль
0
поразок поспіль
6
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | В Monza | 3:1 | В |
| 09.19 | У Venezia | 0:2 | В |
| 09.12 | В AC Milan | 2:2 | Н |
| 09.07 | У Udinese | 1:2 | В |
| 08.30 | В Genoa | 1:0 | В |
| 08.24 | У Bologna | 0:1 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 |
| Вдома | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 |
| У гостях | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Тотал більше 2,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Тотал більше 3,5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Обидві заб’ють | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Сухий матч (без пропущених) | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Не забили | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Перемоги | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Нічиї | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Гол у 1-му таймі | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Гол у 2-му таймі | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Жовті картки більше 2,5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Жовті картки більше 3,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Жовті картки більше 4,5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Жовті картки більше 5,5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Жовті картки більше 6,5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 7,5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 8,5 | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Фоли команди більше 9,5 | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 10,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 11,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 12,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 13,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Кутові більше 6,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Кутові більше 7,5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Кутові більше 8,5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Кутові більше 9,5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Кутові більше 10,5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Кутові більше 11,5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Кутові більше 12,5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |