
Serie A · Itálie
Lazio: forma a statistiky
Forma VVRVV
Dnes v 20:45: Juventus vs Lazio
Aktuální série
6
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | D Monza | 3:1 | V |
| 09.19 | V Venezia | 0:2 | V |
| 09.12 | D AC Milan | 2:2 | R |
| 09.07 | V Udinese | 1:2 | V |
| 08.30 | D Genoa | 1:0 | V |
| 08.24 | V Bologna | 0:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 |
| Doma | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 |
| Venku | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 2,5 gólu | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 3,5 gólu | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Oba týmy skórují | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Čisté konto | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Nedal gól | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Výhry | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Remízy | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Gól v 1. poločase | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Gól ve 2. poločase | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 rohu | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 7,5 rohu | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Over 8,5 rohu | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Over 9,5 rohu | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Over 10,5 rohu | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 11,5 rohu | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 12,5 rohu | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |