
Serie B · Włochy
Virtus Entella: forma i statystyki
Forma ZRRZR
Aktualne serie
5
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Padova | 1:2 | Z |
| 10.10 | U Juve Stabia | 1:1 | R |
| 09.19 | N Cremonese | 0:0 | R |
| 09.11 | N Pisa | 1:4 | Z |
| 09.06 | U Vicenza Virtus | 2:2 | R |
| 08.29 | U Cesena | 1:2 | P |
| 08.22 | N Sudtirol | 1:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 7 | 2 | 3 | 2 | 10:8 |
| U siebie | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 |
| Na wyjeździe | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 2.5 gola | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Zwycięstwa | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Remisy | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Gol w 2. połowie | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 57% (4/7) | 100% (3/3) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Federico Del Frate Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luca Parodi Obr | 7 | 627 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 2 | 0 |
| Andrea Franzoni Pom | 7 | 624 | 1 | 1 | 12 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Mattia Alborghetti Obr | 7 | 619 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| Andrea Tiritiello Obr | 7 | 540 | 2 | 0 | 6 | 4 | 4 | 1 | 0 |
| Bernat Guiu Pom | 7 | 530 | 2 | 2 | 17 | 8 | 13 | 2 | 0 |
| Stefano Di Mario Pom | 6 | 504 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Niccolò Squizzato Pom | 7 | 504 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | 1 | 0 |
| Luigi Cuppone Nap | 6 | 450 | 1 | 0 | 14 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Luca Vignali Pom | 6 | 296 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Leonardo Benedetti Pom | 6 | 277 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Francesco Forte Nap | 4 | 238 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ivan Marconi Obr | 4 | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Tommaso Annoni Pom | 4 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Mattia Tirelli Nap | 6 | 156 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Francesco Mezzoni Pom | 2 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Nicolas Previtali Obr | 4 | 122 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Lucas Felippe Pom | 4 | 104 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Giacomo Corona Nap | 6 | 90 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Marwane Kritta Obr | 3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mattia Valori Pom | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |