
Serie B · Itálie
Virtus Entella: forma a statistiky
Forma VRRVR
Aktuální série
5
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Padova | 1:2 | V |
| 10.10 | D Juve Stabia | 1:1 | R |
| 09.19 | V Cremonese | 0:0 | R |
| 09.11 | V Pisa | 1:4 | V |
| 09.06 | D Vicenza Virtus | 2:2 | R |
| 08.29 | D Cesena | 1:2 | P |
| 08.22 | V Sudtirol | 1:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 2 | 3 | 2 | 10:8 |
| Doma | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 |
| Venku | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 2,5 gólu | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Výhry | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Remízy | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 57% (4/7) | 100% (3/3) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 7,5 rohu | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 11,5 rohu | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Federico Del Frate Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luca Parodi Obr | 7 | 627 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 2 | 0 |
| Andrea Franzoni Zál | 7 | 624 | 1 | 1 | 12 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Mattia Alborghetti Obr | 7 | 619 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| Andrea Tiritiello Obr | 7 | 540 | 2 | 0 | 6 | 4 | 4 | 1 | 0 |
| Bernat Guiu Zál | 7 | 530 | 2 | 2 | 17 | 8 | 13 | 2 | 0 |
| Stefano Di Mario Zál | 6 | 504 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Niccolò Squizzato Zál | 7 | 504 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | 1 | 0 |
| Luigi Cuppone Úto | 6 | 450 | 1 | 0 | 14 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Luca Vignali Zál | 6 | 296 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Leonardo Benedetti Zál | 6 | 277 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Francesco Forte Úto | 4 | 238 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ivan Marconi Obr | 4 | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Tommaso Annoni Zál | 4 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Mattia Tirelli Úto | 6 | 156 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Francesco Mezzoni Zál | 2 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Nicolas Previtali Obr | 4 | 122 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Lucas Felippe Zál | 4 | 104 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Giacomo Corona Úto | 6 | 90 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Marwane Kritta Obr | 3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mattia Valori Zál | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |