PropsyTypera
Serie B · Włochy

Avellino: forma i statystyki

Forma RZPRZ

Dziś o 17:15: Cesena vs Avellino

Aktualne serie

2
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
7
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Cesena1:1R
10.09U Sampdoria4:1Z
09.19N Ascoli3:1P
09.13U Palermo1:1R
09.06N Modena0:1Z
08.29U Vicenza Virtus3:0Z
08.22U Arezzo1:2P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem732212:8
U siebie42119:4
Na wyjeździe31113:4

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 2.5 gola57% (4/7)75% (3/4)33% (1/3)
Over 3.5 gola29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Obie drużyny strzelą71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Czyste konto29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Nie strzelił gola0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Zwycięstwa43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Remisy29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Gol w 1. połowie71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 1.5 w 1. połowie29% (2/7)50% (2/4)0% (0/3)
Gol w 2. połowie71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 1.5 w 2. połowie57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 1.5 żółtej kartki100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 2.5 żółtej kartki86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 3.5 żółtej kartki71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 4.5 żółtej kartki43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Over 5.5 żółtej kartki14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Over 6.5 żółtej kartki14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Faule drużyny Over 8.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule drużyny Over 9.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule drużyny Over 10.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule drużyny Over 11.543% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Faule drużyny Over 12.529% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Faule drużyny Over 13.514% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Faule w meczu Over 20.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule w meczu Over 22.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule w meczu Over 24.543% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Faule w meczu Over 26.543% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Over 6.5 rzutu rożnego57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 7.5 rzutu rożnego43% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Over 8.5 rzutu rożnego43% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Over 9.5 rzutu rożnego29% (2/7)0% (0/4)67% (2/3)
Over 10.5 rzutu rożnego29% (2/7)0% (0/4)67% (2/3)
Over 11.5 rzutu rożnego29% (2/7)0% (0/4)67% (2/3)
Over 12.5 rzutu rożnego14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Tommaso Martinelli Bra76300000010
Armando Izzo Obr76301042320
Raffaele Russo Nap759442107500
Brando Moruzzi Pom75501282510
Martin Palumbo Pom75491274300
Michele Besaggio Pom75453033840
Patrick Enrici Obr65300000600
Michael Venturi Obr54050020420
Filippo Missori Pom53890070310
Walid Cheddira Nap634220126500
Luca Di Maggio Pom63170031510
Luca Palmiero Pom42700020410
Tommaso Cancellotti Obr42410000200
Lorenco Šimić Obr32250000320
Andrea Favilli Nap52090331610
Tommaso Biasci Nap61340042400
Dimitrios Sounas Pom71280000300
Marco Sala Obr4910000000
Luca Pandolfi Nap3810011200
Giacomo Faticanti Pom3760010210
Thomas Berenbruch Pom1130000100
Daniel Fila Nap1120000000
Sebastiano Di Paolo Nap180000100