
Süper Lig · Turcja
Fenerbahçe: forma i statystyki
Forma ZZZRP
Aktualne serie
4
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
4
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Alanyaspor | 3:0 | Z |
| 10.10 | N Rizespor | 0:3 | Z |
| 09.20 | U Eyüpspor | 8:0 | Z |
| 09.14 | N Gaziantep FK | 0:0 | R |
| 09.05 | U Beşiktaş | 1:2 | P |
| 08.30 | N Samsunspor | 0:2 | Z |
| 08.22 | U Konyaspor | 4:2 | Z |
| 08.15 | N Gençlerbirliği S.K. | 2:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:6 |
| U siebie | 4 | 3 | 0 | 1 | 16:4 |
| Na wyjeździe | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Obie drużyny strzelą | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Czyste konto | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Nie strzelił gola | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Remisy | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Gol w 2. połowie | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |