PropsyTypera
Turcja

Süper Lig: statystyki i forma

Propozycje dnia →

Liga w liczbach

Na podstawie 71 rozegranych meczów tego sezonu.

2.9
goli na mecz
75%
Over 1.5
59%
Over 2.5
31%
Over 3.5
45%
obie strzelą
48%
wygrane gospodarzy
20%
remisy
32%
wygrane gości

Dzisiejsze mecze

W każdej kolumnie: gospodarz | gość, w tym sezonie. Po meczu: ✓ / ✗ czy weszło Over 2.5 i BTTS, a przy kartkach i rożnych liczba w tym meczu.

12:30Koniec 4:1Kasımpaşa vs Samsunspor
Over 2.5
50% | 50%
✓
BTTS
75% | 38%
✓
Kartki
4.9 | 2.8
3
Rożne
11.3 | 10.6
15
15:00Koniec 1:2Kocaelispor vs Göztepe
Over 2.5
38% | 88%
✓
BTTS
38% | 75%
✓
Kartki
3 | 4.3
3
Rożne
8.8 | 9.4
4
18:00Koniec 2:1Başakşehir vs Gaziantep FK
Over 2.5
63% | 50%
✓
BTTS
50% | 50%
✓
Kartki
4.3 | 4.8
8
Rożne
8.5 | 8.4
9

Sędziowie

Średnia żółtych kartek w meczach prowadzonych przez sędziego i jak często mecz przekraczał 3.5, 4.5 i 5.5 kartki. Sędziowie z mniej niż 3 meczami są pominięci. Średnia ligi: 4.08.

SędziaMeczeŻółte/meczOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dziś
Ali Sansalan38.0067%67%67%
Umit Ozturk45.2575%75%50%
Davut Dakul Celik45.0075%50%50%
Oguzhan Cakir45.0075%75%50%
Mehmet Turkmen35.00100%33%33%
Yasin Kol44.5075%75%50%
Atilla Karaoglan54.4060%20%20%
Halil Umut Meler54.2060%40%40%
Cihan Aydin34.0067%33%0%
Kadir Saglam34.0067%67%0%
Gurcan Hasova43.5050%25%0%
Abdullah Bugra Taskinsoy33.3333%33%0%
Cagdas Altay42.7550%25%0%
Ozan Ergun32.6767%0%0%
Batuhan Kolak52.4020%20%0%
Resat Onur Coskunses42.2525%25%25%

To dane z rozegranych meczów: sędzia nie decyduje o wyniku sam, a próba bywa mała.

Najlepsze drużyny

Najczęściej Over 2.5

  1. 1Çorum FK 88% (7/8)
  2. 2Göztepe 88% (7/8)
  3. 3Amed 75% (6/8)

Najczęściej obie strzelą

  1. 1Göztepe 75% (6/8)
  2. 2Kasımpaşa 75% (6/8)
  3. 3Çorum FK 63% (5/8)

Najwięcej czystych kont

  1. 1Fenerbahçe 63% (5/8)
  2. 2Erzurumspor FK 50% (4/8)
  3. 3Trabzonspor 43% (3/7)

Najdłuższe serie

Bez porażki

  1. 1Amed 6 meczów
  2. 2Fenerbahçe 4 meczów
  3. 3Göztepe 4 meczów

Z rzędu wygrane

  1. 1Fenerbahçe 3 meczów
  2. 2Çorum FK 2 meczów
  3. 3Galatasaray 2 meczów

Z rzędu przegrane

  1. 1Samsunspor 6 meczów
  2. 2Eyüpspor 5 meczów
  3. 3Gaziantep FK 3 meczów

Tabele statystyk