PropsyTypera
Süper Lig · Turcja

Gaziantep FK: forma i statystyki

Forma PPPRZ

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
3
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Başakşehir2:1P
10.11U Çorum FK0:3P
09.19N Kocaelispor2:0P
09.14U Fenerbahçe0:0R
09.07N Göztepe2:4Z
08.29U Rizespor1:2P
08.23N Eyüpspor0:1Z
08.15U Alanyaspor1:1R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem82248:12
U siebie40222:6
Na wyjeździe42026:6

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 2.5 gola50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 3.5 gola13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Obie drużyny strzelą50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Czyste konto25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Nie strzelił gola38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Zwycięstwa25% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Remisy25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Gol w 1. połowie63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 1.5 w 1. połowie25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Gol w 2. połowie88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Over 1.5 żółtej kartki88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 2.5 żółtej kartki88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 3.5 żółtej kartki63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 4.5 żółtej kartki63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 5.5 żółtej kartki38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 6.5 żółtej kartki25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 7.5 żółtej kartki13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 8.588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Faule drużyny Over 9.588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Faule drużyny Over 10.563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 11.563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 12.550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 13.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 20.588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Faule w meczu Over 22.588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Faule w meczu Over 24.575% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Faule w meczu Over 26.575% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 6.5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 7.5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 8.5 rzutu rożnego50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 9.5 rzutu rożnego38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 10.5 rzutu rożnego38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 11.5 rzutu rożnego25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Over 12.5 rzutu rożnego13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Kacper Tobiasz Bra87200000000
Myenty Abena Obr872010211230
Kacper Kozłowski Pom869021951120
Luis Pérez Obr86780020400
Deian Sorescu Pom867420164710
Alexandru Maxim Pom85920221100
Ulrich Meleke Pom75490041710
Gidado Victor Ntino-Emo Pom848200411010
Kerim Çalhanoğlu Obr64010011600
Arda Kızıldağ Obr53720030310
Drissa Camara Pom734000106720
Halil Dervişoğlu Nap52711051410
Florin Ştefan Pom32450011500
Trivante Stewart Nap52420030210
Serdar Dursun Nap61701042320
Abakar Sylla Obr41640000200
Ogün Özçiçek Pom31560000100
Juninho Bacuna Pom31540130811
Sontje Hansen Nap51190000020
Karamba Gassama Pom3680021300
Fuat Bavuk Nap2540000200
Sabahattin Destici Obr3330000100
Enver Kulašin Nap1250021110