
Superliga · Dania
Aarhus: forma i statystyki
Forma RZRPR
Dziś o 18:00: FC Copenhagen vs Aarhus
Aktualne serie
3
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N FC Copenhagen | 1:1 | R |
| 10.12 | U Sonderjyske | 3:0 | Z |
| 09.20 | N AC Horsens | 2:2 | R |
| 09.13 | N FC Nordsjaelland | 2:0 | P |
| 09.05 | U Silkeborg | 2:2 | R |
| 09.02 | U FC Midtjylland | 0:2 | P |
| 08.30 | N Randers FC | 2:1 | P |
| 08.23 | U Odense | 2:2 | R |
| 08.14 | N Viborg | 2:1 | P |
| 08.01 | N Lyngby | 2:2 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 1 | 6 | 4 | 15:18 |
| U siebie | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:7 |
| Na wyjeździe | 6 | 0 | 3 | 3 | 7:11 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 gola | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 gola | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Obie drużyny strzelą | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Czyste konto | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Nie strzelił gola | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Zwycięstwa | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Remisy | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Gol w 1. połowie | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Gol w 2. połowie | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 40% (2/5) | 0% (0/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 100% (5/5) | 33% (2/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 100% (5/5) | 33% (2/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 100% (5/5) | 33% (2/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 100% (5/5) | 33% (2/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |